Trečiojoje lygoje pajėgiausi „KKSC-2001“ komandos krepšininkai

Publikuota: 2017-05-31 23:13

Baigėsi 2016-2017 metų Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) sezonas. Trečiadienio vakarą sporto arenoje buvo sužaistos ir paskutiniosios sezono rungtynės. Vyko lemiamas trečiosios lygos mačas dėl pirmosios vietos tarp „Ninokso“ ir 2001 metų gimimo Kūno kultūros ir sporto centro komandos. Užtikrintai pradėję susitikimą, sporto centro auklėtiniai pergalingai baigė rungtynes, laimėdami rezultatu 68:52 (23:12, 16:14, 21:14, 8:12) bei tapdami lygos nugalėtojais.

Pirmoji jaunųjų krepšininkų ataką baigėsi Ą. Grecovo tritaškiu, tačiau „Ninokso“ žaidėjai ėmėsi keisti situaciją aikštelėje. Vieną po kito taškus pelnė R. Juodvalkis, A. Jaloveckas, Š. Vaškevičius ir priekyje jau buvo „Ninoksas“ (7:6). Visgi, sporto centro auklėtiniai greitai susigrąžino sėkmingą žaidimą. R. Belopetravičius įmetė tritaškį, o „Ninokso“ žaidėjų pražangos vertė jaunimą vis dažniau stoti prie baudų metimų linijos. Įsisiautėjęs A. Bičiužas buvo stabdomas pražangomis ir šis jaunasis krepšininkas pirmojo ketvirčio pabaigoje sumetė visas šešias baudas ir įtvirtino „KKSC-2001“ ekipos persvarą (23:12).

Sukaupę dviženklę persvarą, jaunimas ir toliau žaidė užtikrintai. Jau pirmieji R. Belopetravičiaus ir Š. Dambrausko metimai iš tolimų nuotolių buvo tikslūs ir skirtumas nenumaldomai tik didėjo. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė jau 18 taškų (32:14). Įgiję tokį pagreitį jaunimas ėmė galvoti ir apie galutinę pergalę, nes Š. Dambrausko dar vienas tritaškis leido sporto centro auklėtiniams sukaupti ir dviejų dešimčių taškų persvarą (37:17). Atrodė, kad viskas jaunimui einasi kaip iš natų, bet „Ninokso“ taškų badą ėmė koreguoti D. Tamašauskas. Šis žaidėjas vieną po kitos atakas vertė taškais ir skirtumas bemaž sumažėjo iki 11 taškų (37:26).

Tokia nesėkminga atkarpa pasimokę jaunieji krepšininkai nuo trečiojo ketvirčio pradžios ėmėsi solidaus žaidimo, tačiau „Ninoksas“ ekipa iki pat trečiojo kėlinio vidurio siekė vėl panaikinti varžovų atotrūkį (46:34). Baigiantis šiam kėliniui jaunimui pavyko sustyguoti savo žaidimą. Šių rungtynių „KKSC-2001“ komandos lyderis A. Bičiužas pataikė metimą su varžovo pražanga, o T. Spūdžiui jau su sirena pataikius iš toli, atrodė, kad net nebuvo skirtumas sumažėjęs perpus. Sporto centro auklėtiniai susigrąžino 20 taškų persvarą (60:40).

Ir ketvirtajame kėlinyje tęsėsi banguotas žaidimas, nes „Ninoksas“ vėl ėmėsi darbo sumažinti atsilikimą. „KKSC-2001“ ekipai nebuvo taip blogai, nes turėjo gan solidžią persvarą. Jų varžovai paskutinį kartą mače apipylė taikliais metimais, bet intrigos sukurti nepavyko. Kelis metimus pataikė D. Dirmantas, tritaškį įsūdė N. Vansevičius, bet stipriau įkasti varžovams nebeįstengė ir „KKSC-2001“ komanda tapo trečios lygos nugaltoja.

„KKSC-2001“ – A. Bičiužas – 22 (5 kl., 8 išprov. praž., 5 rez. perd., baudos 11/11, metimai 5/15), T. Spūdys – 13 (13 atk. kam., metimai 5/13), Š. Dambrauskas – 12 (10 atk. kam., metimai 4/16).
„Ninoksas“ – D. Tamašauskas – 13 (5 kl., 9 atk. kam., baudos 1/3, metimai 6/16), D. Dirmantas – 11 (9 atk. kam., baudos 1/4, metimai 5/14), A. Jaloveckas – 6.