Nuotr.:

Sekmadienį KKSC salėje vykusiose „OptiTaxi JKML“ A grupės rungtynėse jėgas tikrinosi „Losritos“ bei „Upninkų“ ekipos. Dar antrajame kėlinyje 19 taškų pranašumą susikrovusi „Losrita“ prisidarė sau problemų ir rungtynių pabaigoje leido varžovams priartėti, tačiau vis tik išlaikė pergalę savo rankose (86:80).

6

Susitikimo pradžioje „Upninkai“ laikėsi tik 3 minutes, kuomet atsiliko 1 tašku (6:5). Tačiau tuomet „Losrita“ pelnė 11 taškų be atsako ir paliko varžovus už nugarų (17:5). Upninkiečiai galutinai nepalūžo ir pirmajame kėlinyje dar labiau padidinti skirtumo neleido (27:15).

Antrojo ketvirčio pradžia „Upninkams“ klostėsi gerai ir šie priartėjo iki 8 taškų (30:22), tačiau M.Bapkausko vedama „Losrita“ surengė dar vieną spurtą bei grėsmingai nutolo (41:22). Po itin sėkmingai puolime sužaistos pirmosios rungtynių pusės „Losrita“ turėjo 17 taškų rezervą (54:37).

Po pertraukos varžovų gynybą terorizavo jau „Upninkų“ krepšininkai, kurie sėkmingai užbaigdami vieną ataką po kitos nubraukė „Losritos“ pranašumą iki 8 taškų (61:53). Vis dėlto pastarieji greitai atsipeikėjo ir atstatė saugų atstumą (72:57).

Ketvirtąjį kėlinį tritaškiu pradėjus T.Vaškevičiui atrodė, kad visi „Losritos“ sunkumai baigėsi (75:57). Tačiau su tuo upninkiečiai nenorėjo sutikti ir ėmė dideliais žingsniais artėti prie varžovų. Įspūdingai rungtyniavusio D.Orlovo tempiami „Upninkai“ susitikimo pabaigoje sumažino atsilikimą iki 3 taškų (83:80), tačiau šis spurtas prasidėjo šiek tiek per vėlai. Per likusias kelias sekundes „Losrita“ pergalės jau nebepaleido ir išvargo pergalę rezultatu 86:80.

„Losrita“: M.Bapkauskas 19 (9/15 dvit.), T.Vaškevičius 18 (5/8 dvit.), M.Valatkevičius 14 (4/13 met., 9 išpr.praž.).

„Upninkai“: R.Belopetravičius (11/19 met.) ir D.Orlovas (7/15 dvit., 9 atk.kam.) po 26, D.Bilaišis 14 (6/13 met.).