Nuotr.:

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse KKSC salėje „OptiTaxi JKML“ B grupės autsaiderių „Artilerijos bataliono“ krepšininkų laukė „Kaktuso“ ekipos išbandymas. „Kaktusui“ šis susitikimas buvo lengvas pasivaikščiojimas, kadangi jie sutrypė varžovus kiek didesne nei dviguba persvara – 71:35.

7/13

Itin prastu varžovų startu pasinaudoję „Artilerijos bataliono“ žaidėjai sužaidus 6 minutes buvo priekyje rezultatu 6:7. Vis dėlto į pirmojo kėlinio pabaigą „Kaktusas“ pamažu išsijudino ir išsiveržė į priekį rezultatu 13:9.

Nors konkuruoti su pajėgiais varžovais sekėsi sunkiai, „Artilerijos bataliono“ ekipa stengėsi neatsilikti ir sužaidus pusę antrojo kėlinio turėjo 7 taškų deficitą (23:16). „Kaktuso“ krepšininkai į priekį truktelėjo tik prieš pat didžiąją pertrauką, kuomet įgijo dviženklį pranašumą (34:22).

Trečiajame kėlinyje „Kaktusas“ nebesidairė atgal ir labai greitai susikrovė 19 taškų persvarą (44:25). Ketvirtis galiausiai baigėsi komandas skiriant jau 23 taškams (51:28).

Paskutinėje susitikimo atkarpoje „Kaktusas“ įsisiautėjo dar labiau ir po 11 taškų iš eilės nutolo rezultatu 62:28. Paskutinėmis minutėmis skirtumas taip sparčiai nebeaugo, tačiau „Artilerijos batalionas“ sutriuškinimo neišvengė bei nusileido varžovams rezultatu 71:35.

„Kaktusas“: L.Kazulis 26 (7/13 dvit.), T.Kepežinskas 15 (4/8 trit., 13 atk.kam., 10 rez.perd.).

„Artilerijos batalionas“: D.Kriaučiūnas 12 (4/14 trit.), A.Pučkorius 8 (4/6 dvit.).