Nuotr.: Sporto Legionas
Nuotr. Sporto Legionas

JKML pradeda bendradarbiavimą su didžiausiu Jonavoje sporto klubu „Sporto legionas“. Tai – klubas, kuriame galite ne tik lavinti savo kūną treniruoklių salėje, tačiau ir ruoštis įvairioms varžyboms. Klubas siūlo didelę paletę skirtingų treniruočių: aerobikos, fitneso, džiudžitsu, Pilateso treniruotės ir kt. Be to, po intensyvių ir smagių treniruočių lankytojai gali atsipalaiduoti klube esančioje pirčių zonoje bei sukūrinėje vonioje.

Kiekvienas naujas narys čia jaučiasi puikiai, kadangi jam skiriama daug dėmesio ir šilumos. Kiekvienam individualiai patariama, nuo ko pradėti, ką daryti ir kaip treniruotis toliau.

Sporto klubas „Sporto legionas“ ir JKML kiekvienam dalyviui ir jo šeimos nariams dovanoja kalėdinių dovanų. Kiekvienam JKML dalyviui „Sporto legionas“ suteikia net 50 proc. nuolaidą perkant VIP abonementą nuo vieno mėnesio iki visų metų!

Norėdami gauti šią dovaną, kreipkitės į JKML valdybos pirmininką Žilviną Radzevičių (Feisbukas: Žilvinas Radzevičius. Tel: 862189070 El.paštas: jkmlyga@gmail.com)

Sporto klubo "Sporto legionas" adresas: Dariaus ir Girėno g. 1B. Jonava. Lietuva

Visa info apie kainas ir paslaugas yra: www.sportolegionas.lt

 

Krepšinis ir kūno lavinimas bei atsipalaidavimas turi būti neatsiejami kiekvieno JKML krepšininko gyvenimo elementai!


Rodyti komentarus
Rodyti visas naujienas