Nuotr.:

Pirmadienį buvo sužaistas pirmasis „Verslo tilto“ JKML pirmenybių pusfinalio tarp „Visų savų“ ir KKSC’02 ekipų mačas. Įtemptose rungtynėse pergalę 70:64 (17:10, 19:24, 14:15, 20:15) iškovojo „Visi savi“.

2

Nors susitikimą geriau pradėjo KKSC komandos atstovai, kurie ir pelnė pirmuosius rungtynių taškus, tačiau „Visi savi“ netruko atsigauti ir perimti mačo kontrolę į savas rankas. Po Deivido Mačikūno tolimo metimo jo ekipos persvara padidėjo iki aštuonių taškų – 15:7. Po pirmojo ketvirčio „Visų savų“ persvara siekė septynis taškus.

Antrajame kėlinyje KKSC’02 jau kur kas užtikrinčiau atrodė puolime. Nors ginantis jie leido įmesti „Visiems saviems“ netgi daugiau taškų nei per pirmąjį ketvirtį, geresnio puolimo dėka jaunieji KKSC auklėtiniai priartėjo prie varžovų iki vieno metimo distancijos – 36:34.

Po pertraukos komandos kovojo visiškai lygiai ir buvo netgi galima nesunkiai numatyti lygiąsias (primename, kad šioje serijoje pratęsimas galimas tik antrose rungtynėse). KKSC’02 vėl nežymiai geriau sužaidė kėlinį ir sumažino atsilikimą jau iki minimumo.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis KKSC komanda sugebėjo išsiveržti į priekį – 64:62. Jovydas Mačikūnas prametė tritaškį, tačiau kamuolį atkovojęs Justinas Mačikūnas pelnė du taškus iš po krepšio ir išlygino rezultatą.

Likus žaisti pusei minutės rezultatas vis dar buvo lygus, tačiau trys apmaudžios KKSC’02 klaidos jiems kainavo pergalę. Iš pradžių suklydo Gelminas Gudonavičius ir du taškus pelnė Lukas Varkala, vėliau sekė Deivido Kulisausko ir Pauliaus Petrausko du prarasti kamuoliai ir dvi greitos „Visų savų“ atakos, kurias sėkmingai užbaigė Jovydas Mačikūnas. To rezultatas – šešių taškų „Visų savų“ komandos pergalė.

„Visi savi“: Jovydas Mačikūnas (10/15 dvitaškiai, 0/10 tritaškiai) 21 taškas, Lukas Varkala (7/7 dvitaškiai) 19 taškų, Šarūnas Mačikūnas (8 atkovoti kamuoliai) 10 taškų.

KKSC’02: Paulius Petrauskas 20 taškų, Deividas Kulisauskas 11 taškų.