Antrasis JKML turas: komandos ,,Sbetonas“ antausis ,,Pauliukams“ ir debiutantų ,,Vytis“ pergalė

Antrasis JKML turas: komandos ,,Sbetonas“ antausis ,,Pauliukams“ ir debiutantų ,,Vytis“ pergalė 122

Spalio 30 dieną Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje startavo antrasis JKML čempionato turas. Šis turas buvo  ne mažiau  įdomus ir nenuspėjamas nei pirmasis. Kaipgi sekėsi komandoms.

Fortūna komandos ,,Fortūna“ pusėje. Sekmadienio rytą pirmieji į kovą stojo jaunieji Jonavos sporto centro auklėtiniai ,,JSC06/07(1-1)“ ir svečių komanda pavadinimu ,,Fortūna“(1-1). Kaip ir pirmame mače,  jauniausia lygos komanda gausiau susirinkusi į rungtynes nuo pat rungtynių pradžios rimtai kibo vyresniems varžovams į atlapus. Tris kėlinius komanda ,,Fortūna“ vargo su  savo varžovais. Pastarieji tik ketvirtajame kėlinyje Beno Steponavičiaus pastangomis  sugebėjo pabėgti nuo savo varžovų ir iškovoti pirmąją sezono pergalę rezultatu 74:56. Nugalėtojų gretose spindėjo  jau minėtas Benas Steponavičius (28 tšk., 13 atk. k., 33 naud.b.). Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Dominykas Gerasimovas,  pelnęs 18 taškų.

Ir vėl penkiese, ir vėl pergalė. Antrose rungtynėse susitiko tik 5 aikštės žaidėjus surinkę ,,Dumsiai“ (2-0) prieš pirmame mače lygos debiutantų nuskriaustą komandą ,,Admodė“(0-2). Šias rungtynes uraganiniu puolimu pradėjo ,,Dumsių“ komanda, kuri po pirmosios rungtynių dalies jau turėjo triuškinamą 36 taškų persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 96:43. Komandai ,,Admodė“, pavyko neleisti varžovams pelnyti 100 taškų. Nugalėtojų gretose išsiskyrė Ignas Saladinskas (33 tšk.), ir pirmąjį sezono trigubą dublį surinkęs Aroldas Bičiužas (17 tšk., 11 atk. k., 10 rez. perd.). ,,Admodė“  gretose išsiskyrė Karolis Pauplys (25 tšk.). Tai yra daugiau nei pusė visų pralaimėtojų komandos taškų. Tai tik dar įrodo,  kokia šiemet yra pajėgi  komanda ,,Dumsiai“.

Antausis komandai ,,Pauliukai“. Trečioji dienos kova įvyko tarp  praėjusio sezono vicečempionų ,,Pauliukai“(1-1)  ir komandos ,,Sbetonas“(1-1). Šioje kovoje pagal praėjusio ir esamo sezono rezultatus šiose rungtynėse favoritai buvo ,,Pauliukai“. Su tuo varžovų komanda nenorėjo sutikti, laimėdami pirmąjį kėlinį penkių taškų persvara,  leisdami tituluotiems varžovams įmesti tik 12 taškų. Nuo antrojo kėlinio pradžios komanda ,,Pauliukai“   Edvino Masioko pastangomis puolime ir darbu  po krepšiu  perėmė iniciatyvą. Minėtas žaidėjas, nesulaukęs didesnės pagalbos iš komandos draugų,  nesugebėjo vienas komandos atvesti į pergalę ir praėjusių metų lygos antrosios vietos laimėtojai rezultatu 68:71  nusileido ,,Sbetonas“ komandai. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Rokas Vilkaitis (23 tšk., 7 atk. k., 33 naud. b.). Pralaimėjusių gretose puikai žaidė Edvinas Masiokas (22 tšk., 8 atk. k., 10/11 baudų, 28 naud. b.).

Pirmasis pratęsimas. Paskutinės sekmadienio rungtynės  įvyko  senjorų grupėje ,,Tarp Žemės ir Dangaus 40+“ (1-1) ir  komandos ,,Vytis “(2-0). Šias rungtynes geriau pradėjo debiutantų komanda ,,Vytis“ , kuri nerezultatyviame mače,  išnaudodama savo aukštaūgius, pirmavo visą rungtynių laiką. Tik ketvirtojo kėlinio pabaigą geriau sužaidusi ,,Tarp Žemės ir Dangaus 40+“ komanda sugebėjo išlyginti rezultatą ir  komandoms teko  žaisti pratęsimą. Jį sėkmingiau sužaidė šiek ilgesnį atsarginių suolelį turėjusi ir veikiausiai daugiau jėgų išsaugojusi ,,Vytis“ komanda, kuri iškovojo galutinę pergalę rezultatu 68:57. Nugalėtojų gretose rezultatyviai žaidė Mindaugas Kazakatis (20 tšk., 13 atk. k., 26 naud. b.), Rokas Pilvinis (15 tšk., 19 atk. k., 31 naud. b.). Atskiro paminėjimo vertas ir Andrius Kasparavičius (3 tšk., 13 atk. k., 9 rez. perd., ): šis žaidėjas nors ir pelnė tik 3 taškus, bet buvo  labai naudingas kitose statistikos kategorijose. Pralaimėjusiųjų gretose naudingiausiai žaidė Vaclovas Ramaška (12 tšk., 11 atk. k., 21 naud. b.).

Antroji pergalė. Spalio 31 dieną paskutinėse antrojo turo  rungtynėse susitiko vyresnieji Jonavos sporto centro auklėtiniai,,JSC04/05 (0-2)  ir komanda  ,,Tarp Žemės ir Dangaus“ (2-0). Pirmojoje rungtynių dalyje vyko lygi ir ganėtinai nerezultatyvi kova. Komandos išėjo ilsėtis jaunuoliams pirmaujant vos vieno taško persvara. Antrojoje rungtynių dalyje ,,Tarp Žemės ir Dangaus“, pataikydama ir ženkliai geriau kovodama dėl kamuolių po krepšiu,   perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir  laimėjo rungtynes rezultatu 72:60.  Ši komanda  iškovojo  antrąją pergalę ir  kiek netikėtai įstojo  į dar nepralaimėjusių komandų klubą. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė Vincas Daškevičius  (24  tšk., 10 atk. k., 27 naud. b.). Jam gerai talkino Paulius Kazlauskas (18 tšk., 13 atk. k., 20 naud. b). Pralaimėjusiųjų gretose antrąsias rungtynes iš eilės rezultatyviausiai žaidė Eimantas Mackevičius ir Astijus Ivanovas,  įmetę atitinkamai 18 ir 17 taškų.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti