JKML 40+: nesenstantys gynėjai ir pavojus čempionams

JKML 40+: nesenstantys gynėjai ir pavojus čempionams 110

Jonavoje vyksta ne tik įprastas JKML čempionatas, bet ir veteranų, JKML 40+ pirmenybės. Čia reguliarus sezonas jau įpusėjo, tad kviečiame apžvelgti kaip sekėsi komandoms pirmoje jo pusėje.

Paneriai 40+. Praėjusiame sezone paskutinę vietą užėmę „Panerių 40+“ krepšininkai šiemet nusiteikę kur kas rimčiau. Per septynerias sužaistas rungtynes komanda yra iškovojusi 6 pergales, patyrusi tik 1 pralaimėjimą ir dabar tvirtai rikiuojasi turnyrinės lentelės viršuje. Ekipą į priekį vedą Artūras Nausėda, kuris vidutiniškai renka po 24,7 taško ir 23,7 naudingumo balo. Jam puikiai talkina dvigubo dublio vidurkius fiksuojantis Ramūnas Krasauskas. Galima net neabejoti, kad „Paneriai 40+“ krepšininkai yra pasiryžę pasidabinti aukščiausios prabos medaliais.

Pauliukų senjorai. Čempionų vardą ginantys „Pauliukų senjorai“ šį sezoną buksuoja. Kasmet dominavusi komanda šiemet yra iškovojusi 4 pergales bei patyrusi 3 pralaimėjimus. Nors ekipos lyderiai Mindaugas Gelžinis ir Andrius Vaitiekauskas renka sau įprastus skaičius, tai nebūtinai garantuoja pergales. Sužaidus pusę reguliaraus sezono, komanda vis dar neatranda savo žaidimo ir tai turėtų kelti nerimą prieš vis sparčiau artėjančias atkrintamąsias.

SK Achespo 40+. Bene sunkiausiai prognozuojama lygos komanda, kurios žaidimas labai stipriai banguoja. Per šešerias sužaistas rungtynes ekipa yra iškovojusi tris pergales, tačiau tai neparodo tikrojo jos pajėgumo. „SK Achespo 40+“ krepšininkams koją kiša vangus žaidėjų rinkimasis į rungtynes. Kuomet susirenka bent 8 ar 9 krepšininkai, ekipos žaidimas kardinaliai keičiasi. Tikėtina, kad antroje sezono dalyje prie komandos prisijungs Audrius Vasiliauskas, kurio patirtis ir žaidimo supratimas padės ekipai kovoti dėl aukščiausių vietų.   

Tarp Žemės Ir Dangaus 40+. Praėjusiame sezone dėl pirmos vietos kovojusi „TŽID 40+“ ekipa šiemet nepanaši į save. Komanda pralaimėjo visas šešerias žaistas rungtynes ir yra toli nuo anksčiau demonstruoto žaidimo. Ekipoje išsiskiria nesenstantis Darius Rudis, kuris dar nepraleido nė vienų rungtynių, o per jas vidutiniškai rinko po 23,2 taško ir 16,7 naudingumo balo. Visgi gynėjui labai trūksta pagalbos iš komandos draugų. Belieka tik tikėtis, kad antroje sezono pusėje ekipa į rungtynes rinksis gausesnėmis pajėgomis ir sugebės iš esmės pagerinti savo žaidimą.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti