JKML savaitė: finišavo ,,Vienybės" lyga, paaiškėjo nugalėtojai, prizininkai ir geriausi žaidėjai

JKML savaitė: finišavo ,,Vienybės" lyga, paaiškėjo nugalėtojai, prizininkai ir geriausi žaidėjai 163

Balandžio 15 dieną Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje įvyko keturios paskutinės ,,Vienybės" lygos rungtynės.

Pirmosiose ,,Vienybės" lygos finalinės dienos rungtynėse balandžio 15 dieną Jonavoje  kovoje dėl Mažosios taurės trečiosios vietos susitiko komanda iš Jonavos ,,Sbetonas" ir kaišiadoriečiai ,,Fotokos". Rungtynes geriau pradėjo pastaroji komanda, kuri pataikydama kas antrą savo dvitaškį ir remdamiesi Julius Abručio, Aivio Radlinsko ir Tomo Šalnos rezultatyvumu po pirmujų dviejų kėlinukų prieš varžovus pirmavo dviženkle persvara. Po ilgosios pertraukos išaušo ,,Sbetonas" komandos laikas, kuri puikiai dalindamasi kamuoliu ir taškus metant visam kitam žaidėjui pradėjo gan sparčiai vytis savo varžovus ir po trečiojo kėlinuko turėjo tik vieno taško deficitą. Ketvirto kėlinio eigoje jonaviečiai pasinaudodami tuo, kad trys minėti ,,Fotokos" žaidėjai nesulaukė didesnės pagalbos iš kitų žaidėjų, aplenkė kaišiadoriečius ir iškovojo galutinę pergalę rezultatu 68:62.  Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo Darius Januška (16  tšk., 11 atk. kam., 21 naud. b.). Naudingai sužaidė ir dvigubą dublį surinkęs Paulius Savickas  (13 tšk., 14 atk. kam.).

Rungtynių akimirkos:  https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ekrepsinis&set=a.2171178863079427(Antanas Radlinskas). 

Finalinėse ,,Vienybės" lygos Mažosios taurės rungtynėse, kurios taip pat  vyko Balandžio 15 dieną Jonavos  Jeronimo Ralio gimnazijoje susitiko  jaunieji Jonavos ,,SC06/07 krepšininkai ir elektrėniškiai ,,Centauras". Rungtynės prasidėjo ir vyko  visąlaik  pirmaujant  jauniesiems jonaviečiams, kurie puikiai dalindami vieni kitiems rezultatyvius perdavimus  ir ženkliai geriau kovodami kamuolius po krepšiais laimėjo visus keturis rungtynių kėlinukus, o  Jonavos sporto centro   krepšininkų triuškinančią pergalę galutiniu rezultatu 86:59  nulėmė net 15 taškų persvara laimėtas antrasis kėlinys.  Nugalėtojų komandoje naudingiausias kaip ir pusfinalyje  buvo  Mantas Gezevičius (25 tšk., 9 atk. kam., 4 rez.,  34 naud. b.). Šis žaidėjas gavo naudingiausio finalo žaidėjo prizą. Naudingai sužaidė Mantas Miliukas (8 tšk., 13 atk. kam., 15 naud. b.) ir puikiai kamuolius komandoms draugams skirstęs Dominykas Gerasimovas (12 tšk., 7 rez. perd.).

Rungtynių akimirkos: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ekrepsinis&set=a.2171195759744404(Antanas Radlinskas). 

,,Vienybės" lygos Didžiosios taurės kovoje dėl trečios vietos,  tą pačią, Balandžio 15 dieną susitiko komanda ,,IDIP-Žemkausta" ir ,,Pauliukai". Šios rungtynės kaip ir priklausytų finalui vyko pakankamai rezultatyviai, atkakliai, abiems komandoms puikiai pataikant galima sakyti iš visų distancijų ir laimint po kėlinį, tačiau šiose rungtynėse pulti geriau sekėsi komandai ,,IDIP-Žemkausta", kuri tempiama į priekį fenomenaliai žaidusio Pauliaus Bacevičiaus rezultatyvumo ir aukštu 63 procentų taiklumu mesdama dvitaškius  laimėjo pirmąjį ir paskutinį rungtynių kėlinuką. To ir užteko iškovoti pergalę galutiniu rezultatu 98:93 ir ,,Vienybės" lygos Didžiosios taurėje  finišuoti trečioje vietoje.  Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo ,,Vienybės" lygoje neregėtą vieno žaidėjo įmestų taškų skaičių surinkęs  Paulius Bacevičius  (52  tšk., 8/9 dvitaškių., 8/14 tritaškių.,  5 rez. perd., 13 išprovokuotų pražangų  55  naud.b.).  Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo  Edvinas Masiokas (24  tšk., 6 rez. perd.,  25  naud.b.). Naudingai sužaidė ir Ričardas Belopetravičius (13 tšk., 11 atk. kam., 21 naud. b.). Tadas Sebežiovas pridėjo 20 taškų. 

Rungtynių akimirkos: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ekrepsinis&set=a.2171611576369489(Antanas Radlinskas).

Balandžio 15 dieną Jonavos Jeronimo ralio gimnazijoje  įvyko ir ,,Vienybės" lygos  Didžiosios taurės finalas.  Čia susitiko EKKL komanda  ,,Žiežmariai" ir varžovai iš JKML  ,,Dumsiai". Rungtynes aukšta pradėjo pastaroji komanda,   kuri beveik 60 procentų taiklumu mesdama dvitaškius ir darydama ženkliai mažiau klaidų už žiežmariečius  jau antrajame rungtynių kėlinuke įgijo dviženklę persvarą, iki rungtynių pabaigos ją dar  padidino,  pasiekė šimto taškų atžymą ir  iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 105:73 tuo pačiu tapdami ,,Vienybės" lygos Didžiosios taurės nugalėtojais. Komandai ,,Žiežmariai" turės tenkintis antrąja vieta. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo Šarūnas Dambrauskas (32  tšk., 9/12 dvitaškių., 7 perimti kamuoliai.,  37  naud.b.). Šis žaidėjas naudingiausiu finalo žaidėju. Naudingai sužaidė ir Aroldas Bičiužas (16 tšk., 7 rez. perd., 22 naud. b.). 

Rungtynių akimirkos: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=ekrepsinis&set=a.2171658209698159(Antanas Radlinskas).


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti