Trečiasis (JKML) turas – Pirmosios rungtynės,  pirmosios pergalės ir pralaimėjimai

Trečiasis (JKML) turas – Pirmosios rungtynės,  pirmosios pergalės ir pralaimėjimai 123

Trečiasis (JKML) turas – Pirmosios rungtynės,  pirmosios pergalės ir pralaimėjimai

Lapkričio 6  diena, kaip jau tampa įprasta keturiomis varžybomis Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje prasidėjo trečiasis JKML čempionato turas.  Po šio turo turo liko tik dvi  nepralaimėjusios komandos  - ,,Dumsiai“ ir ,,Vytis“. Trims  komandoms ,,Admodė“ ,  ,,JSC04/05“ ir ,,Paneriai 40+“ pergalių reiks palaukti. Kol dar  nesibaigė sekmadienio dieną prasidėjęs ketvirtasis turas apžvelkime kaip vyko trečiojo turo kovos.

Sirgaliai. Sekmadienio rytą pirmieji į kovą stojo jaunieji Jonavos sporto centro auklėtiniai ,,JSC06/07(2-1)“ ir  vyresnė komanda pavadinimu ,,Sbetonas“(1-2). Rungtynes geriau  norėdami grįžti į pergalių kelią pradėjo vyresnieji, kurie puikiai puldami po pirmosios rungtynių pusės  turėjo 11 taškų persvarą.  Antrojoje pusėje jaunieji sporto centro auklėtiniai palaikomi gausiai susirinkusių sirgalių ir daugiausia Pauliaus Petrausko pastangomis pradėjo dominuoti aikštelėje, persverė rungtynių svarstykles į savo pusę ir laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 71:67, taip išrašydami gerai sezone  startavusiems varžovams dar vieną pralaimėjimą.  Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo   jau minėtas Paulius Petrauskas (22 tšk., 14 atk. kam., 6 perimti kamuoliai., 44 naud.b.). Trečias rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše esantis Mantas Miliukas įmetė 15 taškų.  Pralaimėtojų gretose  Evaldas Paplauskas įmetė 15 taškų.

7 - Antrose rungtynėse tiek  aikštės žaidėjų surinko ,,Dumsiai“ (3-0) prieš  lygos debiutantų komandą ,,Akademiją“(1-1). Šias rungtynes kaip tampa įprasta geriau pradėjo pradėjo ,,Dumsių“ komanda, kuri prieš ilgąją pertrauką, vedama į priekį trigubo dublio  ritmu žaidusio Aroldo Bičiužo beveik išsprendė rungtynių nugalėtojo klausimą. Po ilgosios pertraukos komanda ,,Akademija“ dar bandė kabintis į rungtynes ir truputį prisivijo varžovus tačiau to neužteko, tad  teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 57:82. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Aroldas Bičiužas (21 tšk., 13 atk. kam., 9 rez. perd., 31 naud. b). Tai leidžia šiam žaidėjui ir toliau būti minėtų statistikos grafų penketuke. Pralaimėjusiųjų gretose daugiausiai taškų – 11 pelnė Martynas Makarevičius. Šis žaidėjas vienintelis savo komandoje įmetė dviženklį  taškų skaičių.

Pirmoji nesekmė. Trečioji dienos kova įvyko tarp komandos ,,Fortūna“ (2-1) ir  ,,Tarp Žemės ir Dangaus“ kolektyvo (2-1). Čia pirmus tris kėlinius pirmavo  ,,Fortūna“ ,  to užteko, kad ši komanda laimėtų rungtynes rezultatu 87:75. ,,Tarp Žemės ir Dangaus“ kompanija pirmąkart šiame sezone  buvo priversti palikti aikštę pralaimėję, tai juos bent vienam turui išstūmė iš lyderių trejeto.  Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Benas Steponavičius – 23 taškai, o naudingiausias Titas Milašauskas (21  tšk., 6 atk., kam., 8 išprovokuotos pražangos., 27 naud. b.).  Pralaimėjusių gretose kaip  ir rungtynėse naudingiausias buvo Edgaras Žukauskas  (20 tšk., 9 atk. k., 28 naud. b.).

Pirmosios rungtynės.  Paskutinės sekmadienio rungtynės  įvyko jau senjorų grupėje tarp komandos ,,Pauliukų senjorai"(1-2) dar tik pirmąsias rungtynes sezono žaidusių ,,Paneriai40+“ vyrų (0-1). Kaip ir praėjusią savaitę  senjorų grupės rungtynės tapo įdomiausiomis sekmadienio dieną. Čia nuo pat pradžių vyko lygi ir atkakli kova, o rungtynes vos dviejų taškų persvara laimėjo didesnę rotaciją ir daugiau žaidėjų galinčių pelnyti taškus turinti komanda ,,Pauliukų senjorai“(1-2), taip iškovodami pirmąją pergalę sezone.  Nugalėtojų komandoje  rezultatyviausias buvo Saulius Kasperavičius – 20.  ,,Paneriai+40“  kolektyve naudingiausias  buvo  Artūras Nausėdas (36 tšk., 7 išprovokuotos pražangos.,  37  naud. b.).

Lengvas pasivaikščiojimas. Lapkričio 7 diena įvyko dar vienos turo rungtynės, kur susitiko aikštės šeimininkai ,,JSC04/05“(0-3)  prieš svečius komandą ,,Pauliukai“(2-1). Šiose rungtynėse intrigos visai nebuvo,  nes nuo pat pradžių į priekį jau praktiškai dviženkle persvara įsiveržė vyresni ir labiau patyrę ,,Pauliukai“, kurie rezultatu 96:60 įveikė vis dar savo žaidimo nerandančius jaunuolius iš sporto centro. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Ričardas Belopetravičius (29 tšk., 7 atk. kam., 35 naud.b.). Jam puikiai talkino veržlusis Eimantas Masiokas (18 tšk., 9 rez. perd. 5 perimti kamuoliai., 36 naud. b.).  Pralaimėjusių komandoje  eilinį kartą spindėjo šiuo metu antras pagal naudingumą ir taškus lygoje krepšininkas Eimantas Mackevičius 26 taškai. Astijus Ivanovas įmetė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Pirmoji pergalė. Lapkričio 9-osios vakarą įvyko Batėgalos sporto arenoje susitiko pergalių  dar neturinti komanda ,,Kulva“  (2-1) ir ,,Admodė“(0-3).  Rungtynes geriau pradėjo ir didesne ar mažesne persvara  iniciatyvą visas rungtynes laikė į priekį Antano Pekio ir Manto Mikulėno vedama komanda ,,Kulva“  kuri ir laimėjo rungtynes rezultatu 87:72 taip iškovodami pirmąją pergalę sezone. ,,Admodė“ komandai pergalę iškovoti ar labiau pasipriešinti varžovams sutrukdė šiose rungtynėse nebuvusio vieno iš komandos lyderių Karolio Pauplio. Nugalėtojų gretose jau minėti Antanas Pekys ir Mantas Mikulėnas pelnė atitinkamai 27 ir 26 taškus. ,,Admodė“ komandoje naudingiausias buvo Marius Mickevičius (31 tšk., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 33naud.b.).

Dar viena pirmoji pergalė. Trečiais JKML turas baigėsi senjorų grupės susitikimu tarp komandų SK ,,Aschespo40+“(1-1) ir ,,Pauliukų senjorai“(1-2). SK ,,Aschespo40+“ krepšininkai šiose rungtynėse vedami į priekį rezultatyviai ir gan tolygiai dviženklį  taškų  pelnančių starto penketo žaidėjų dėka, įsiveržė į priekį nuo pat rungtynių pradžios ir laimėdami visus keturis kėlinius iškovojo savo pirmąją pergale sezone rezultatu 71:50. Nugalėtojų gretose po 13 taškų pelnė Regimantas Šabūnas ir Valdas Šluta. Pralaimėjusiųjų gretose dviženklį skaičių pelnė tik du žaidėjai, tai Mindaugas Gelžinis – 12 taškų ir Saulius Kasperavičius – 11 taškų. Šie žaidėjai ir buvo rezultatyviausi. Tačiau naudingiausias rungtynių žaidėjas buvo SK ,,Aschespo40+“ narys Tomas  Vaičiūnas (12 tšk., 10 atk. kam., 6 perimti kamuoliai., 26 naud.b.).

 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti