Antrasis JKML savaitgalis pasižymėjo atkakliomis kovomis

Antrasis JKML savaitgalis pasižymėjo atkakliomis kovomis 63

Sekmadienį Jonavos krepšinio mėgėjų lygoje (JKML) buvo sužaisti keturi antrojo turo susitikimai – po du A bei B pogrupiuose. Sudėliokime kertinius šių mačų momentus ir svarbiausius skaičius.

Iki paskutinių minučių (I). Sekmadienį pradėjo „Fortūnos“ bei „TŽID“ komandų mūšis. „Fortūna“ B grupės pirmajame mače beviltiškai nusileido „Pauliukams“, savo ruožtu „TŽID“ sezoną pradėjo be gailesčio sutrypdami KKSC‘04/05 ekipą.

Rungtynes geriau pradėjo „Fortūna“, kuri po rezultatyvaus pirmojo kėlinio pirmavo 24:15. Antrajame ketvirtyje abi komandos tarsi užmiršo, kaip reikia pataikyti į krepšį ir kartu sukrapštė vos 20 taškų. Prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo 32:27 „Fortūnos“ naudai.

Trečiajame kėlinyje itin didelį nuostolį patyrė „TŽID“ ekipa – vienas komandos lyderių, universalusis Titas Spūdys patyrė traumą ir tęsti mačo nebegalėjo. Komandos toliau kovojo lygiai, tačiau priekyje vis buvo „Fortūna“.

Paskutinėje mačo dalyje abi komandos nusprendė žaisti kažką panašaus į „bėk ir mesk“ – buvo pelnyti net 62 taškai. „TŽID“ bandė vytis savo varžovus, tačiau iki galo to padaryti nepavyko – „Fortūna“ laimėjo 76:72 ir iškovojo pirmąją sezono pergalę.

„Fortūnos“ gretose išsiskyrė po krepšiais šeimininkavęs Marius Kazakevičius. Vidurio puolėjas pelnė 19 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Tomas Totulis pridėjo 15 taškų, Žilvinas Radzevičius – 14 taškų ir 9 atkovotus kamuolius. 13 taškų pelnė prie komandos prisijungęs Gerdas Retys.

„TŽID“ ekipoje rezultatyviausi buvo po 18 taškų surinkę Darius Rudis ir Žygimantas Simovičius. 11 įmetė Viktoras Budrikas.

Antroji „Kaktuso“ pergalė. „Kaktusas“ A grupėje iškovojo antrąją pergalę paeiliui. Nors rezultatas 71:52 prieš „Uraganą-Rojalius“ atrodo pakankamai įtikinantis, tačiau švieslentės skaičiai tikrosios situacijos aikštėje neatspindi.

Kaip ir praėjusį antradienį Batėgaloje mače su „Kulva“, „Kaktusas“ vėl šiek tiek žaidė su ugnimi. Susikraudavę solidų pranašumą, jie vėl prisileisdavo varžovus ir taip buvo viso mačo metu. Tik pabaigoje jie pabėgo į priekį ir nebeleido varžovams pagalvoti apie rimtesnį iššūkį.

„Kaktuso“ komandoje naudingiausiai žaidė Antanas Pekys, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 10 atšokusių kamuolių, Tadas Šeštokas pridėjo 15 taškų, Benas Jasilionis ir Laimonas Kazulis – po 10.

„Uragano-Rojalių“ komandoje tradiciškai pirmaisiais smuikais griežė komandos lyderiu tapęs Titas Milašauskas, pelnęs 22 taškus, ir Alius Jaskūnas, surinkęs 19.

Čempionų pusryčiai. Nors, turint omenyje mačo laiką, šioje vietoje reikėtų sakyti „čempionų pietūs“. „Dumsiai“ antrą kartą šiame sezone nepalieka šansų savo varžovams, nesvarbu, kuri komanda tai bebūtų. Pirmosiose rungtynėse buldozeriu pervažiavę „Ninoksą“, antrajame susitikime jie 91:59 sutriuškino „Visus savus“.

Iš esmės visus reikalus „Dumsiai“ išsisprendė jau pačioje mačo pradžioje, pataikę kelis tritaškius ir pabėgę 18:9.  Po pirmojo kėlinio jie turėjo 8, o po dviejų – jau devyniolikos taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje „Visi savi“ sugebėjo susilyginti su varžovais žaidimu, tačiau skirtumas liko nepakitęs. O ketvirtoji mačo dalis buvo „Dumsių“ dominavimo laikas – 20:7 laimėtas ketvirtis ir galutinė 32 taškų persvara.

„Dumsiuose“ fantastiškai sužaidė labai arti trigubo dublio buvęs Aroldas Bičiužas, pelnęs 24 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus komandos draugams. Jam puikiai talkino 17 taškų pridėjęs ir 13 kamuolių sugriebęs Ignas Saladinskas, 15 taškų pelnė Vytautas Kružikas.

„Visiems saviems“ 18 taškų pelnė Jovydas Mačikūnas, tiesa, pataikęs tik 5 metimus iš 17. Dar blogiau atakuoti krepšį sekėsi Tomui Vaškevičiui, kuris, nors ir pelnė 10 taškų, pataikė tik 4 metimus iš 19 ir surinko -1 naudingumo balą.

Iki paskutinių minučių (II).  Paskutiniame sekmadienio mače „99“ buvo beveik pradėję švęsti pergalę, tačiau mačo pabaigoje labiau patyrę „Achespo“ krepšininkai perlaužė mačą ir įveikė savo varžovus 87:82.

Šios rungtynės buvo ypatingai lygios ir atkaklios – po dviejų ketvirčių tik minimaliu skirtumu pirmavo „99“ – 43:42.

Trečiajame kėlinyje „99“ vis geriau sužaisdavo puolime – tikslą pasiekė keli jų tritaškiai ir skirtumas vienu metu buvo paaugęs iki dviženklio. Tačiau vėliau „Achespo“ žaidėjai susikaupė ir priartėjo prie varžovų, kvėpuodami jiems į nugaras.

Paskutiniame ketvirtyje kova vėl vyko taškas į tašką, tačiau kertiniu prasilaužimu „Achespo“ komandai tapo pora Rolando Palčinsko labai sudėtingų dvitaškių su pražanga. Mačo gale „99“ ekipos krepšininkams jau pritrūko jėgų ir „Achespo“ šventė pirmąją pergalę B grupėje.

R. Palčinskas nugalėtojams pelnė 21 tašką. Nepaisant to, kad pataikė tik 8 dvitaškius iš 18 ir padarė net 9 klaidas, jis sugebėjo surinkti 26 naudingumo balus, nes kartu įsirašė 8 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus. 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Ramūnas Čerkesas, nors jo pataikymas buvo tolimu atstumu nuo gero – tikslą pasiekė 7 jo metimai iš 24. Po 12 taškų pelnė Robertas Martišauskas (10 atk.k.) ir Marius Zimnickas.

„99“ komandoje tritaškius pataikęs Domas Belickas surinko 19 taškų, Evaldas Paplauskas ir Paulius Savickas – po 16, Darius Januška – 14.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti