Antrasis JKML turas: vėl griūnantys „Paneriai“ ir aukštumoje esantys „Pauliukai“

Antrasis JKML turas: vėl griūnantys „Paneriai“ ir aukštumoje esantys „Pauliukai“ 64

Praėjusią savaitę buvo sužaisti antrojo Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) turo mačų, o trečiasis turas kai kurioms ekipoms prasidėjo užvakar.

Sunki pradžia? Ne bėda. „Admodė“ rungtynėse su KKSC’02 ekipa praėjusi pirmadienį, regis, nebuvo atėjusi į pirmąjį kėlinį. Per pirmąją mačo dalį „Admodės“ krepšininkai sugebėjo sukrapštyti vos du taškelius ir atsilikinėjo nuo varžovų 2:13.

Tačiau vėliau „Admodės“ žaidėjai atsibudo, susilygino su varžovais ir iki pat savaitės mačo pabaigos išliko intriga. Kertiniu lūžiu tapo trumpa atkarpa ketvirtajame kėlinyje, kai, rezultatui esant 42:42, „Admodė“ įsmeigė du tritaškius paeiliui: vieną pataikė Karolis Pauplys ir vieną – Džiugas Biržietis. KKSC’02 po to jau nebeprisivijo priešininkų ir pralaimėjo 49:53.

„Admodei“ daugiau nei pusę taškų pelnė K. Pauplys, jų surinkęs 27 ir pataikęs 4 tritaškius. Be to, jis dar atkovojo 12 kamuolių. 13 taškų pridėjo Marius Mickevičius. Tiesa, visi 6 tolimi jo metimai skriejo pro šalį.

KKSC’02 ekipoje vėl rezultatyvumu išsiskyrė Paulius Petrauskas su 15 taškų. Tačiau su taiklumu šįkart jam labai nesisekė – 5 tikslūs metimai iš 19. Tomas Kaušyla pelnė 11 taškų ir sugriebė 16 atšokusių kamuolių.

Sunki pradžia? Bėda. Jeigu “Admodė“ sugebėjo išsrėbti pirmajame kėlinyje prisivirtą košę, tai „Ninoksui“ praėjusios savaitės mače su KKSC’01 to padaryti nepavyko. Per pirmąjį mačo ketvirtį patyrę tikrą tritaškių liūtį, „Ninokso“ žaidėjai po pirmojo kėlinio turėjo penkiolikos taškų pranašumą ir nebeišsigelbėjo.  Nors ekipas vienu metu buvo skyrę vos 5 taškai, o KKSC’01 tolimoji artilerija pritilo, „Ninoksas“ neprisivijo priešininkų.

Galutinis mačo rezultatas – 72:58. KKSC’01 gretose vėl fantastiškai sužaidė Šarūnas Dambrauskas, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 15 kamuolių ir surinkęs net 42 naudingumo balus. 15 taškų ir 10 sugriebtų kamuolių pridėjo Kristupas Palaima.

„Ninokse“ tradiciškai išsiskyrė Dovydas Tamašauskas, į savo sąskaitą įsirašęs 28 taškus ir tiek pat naudingumo balų. Darius Dirmantas pelnė 10 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

„Panerių“ krachas. Pirmajame sezono mače su „Visais savais“ „Paneriai“ nustebino visus, nušluodami varžovus dvidešimčia taškų. Tačiau po to prasidėjo jų bėdos, kurios tęsiasi jau ne pirmą sezoną – į rungtynes jie renkasi tikrai sunkiai, o tai neišvengiamai atsiliepia ir komandos rezultatams.

Praėjusią savaitę Batėgaloje vykusiame mače prieš „Kulvą“ „Paneriai“ žaidė vos penkiese, o mačo pabaigoje penkias pražangas užsidirbo „Panerių“ žaidėjas Tomas Venckus.

„Kulva“ nuo pat pirmųjų minučių pirmavo labiau nei užtikrintai, o galutinį mačo rezultatą galima pavadinti ir nepadoriu – 102:38 „Kulvos“ naudai.

„Kulvai“ 20 taškų pelnė ir 10 kamuolių atkovojo Tomas Jurevičius,  18 taškų ir 15 kamuolių pridėjo Mantas Mikulėnas, 17 – Egidijus Vaitekauskas, 15 – Mindaugas Mačiulis.

„Panerių“ gretose vienintelis Giedrius Utyra surinko dviženklį taškų skaičių, pelnęs 10. Tačiau jis prametė visus 11 tritaškių, padarė 6 klaidas ir surinko net -11 naudingumo balų.

Vis dar aukštumoje. Greičiausiai didžioji dalis JKML besivaržančių komandų vienbalsiai pasakys, kad trečiadienio kelionės į Juškonių sporto salę reiškia vieną – pralaimėjimą triuškinančiu skirtumu. Ten žaidžianti „Pauliukų“ komanda savo tvirtovę gina fantastiškai, dažniausiai nepalikdama varžovams jokių šansų. Praėjusį trečiadienį eiline jų auka tapo „99“ ekipa, nusileisdama aikštės šeimininkams 55:100.

„Pauliukai“ savo varžovus pranoko visuose žaidimo aspektuose, o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo lygiai dvigubai – 56:28.

Vėl nesulaikomas buvo „Pauliukų“ vidurio puolėjas Arvydas Geiša, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 14 kamuolių ir surinkęs 36 naudingumo balus. Kol kas per dvejas rungtynes A. Geiša fiksuoja įspūdingą 38,5 naudingumo balų vidurkį. Jam puikiai talkino po 16 taškų pelnę Edvinas Masiokas, Žilvinas Levinskas ir Mindaugas Gelžinis.

„99“ komandoje išsiskyrė tik 16 taškų pelnęs ir 10 kamuolių sugriebęs Paulius Savickas.

Dar vienas skaudus smūgis jauniesiems krepšininkams. Penktadienį vykusiame paskutiniajame antro mače susitiko vieni sezono favoritų „Turbo-X“ žaidėjai ir debiutantai KKSC‘04/05. „Turbo-X“ ekipa, net pernelyg nepersistengdama ir neturėdama vieno savo lyderių Luko Armono, sutriuškino varžovus 108:70.

„Turbo-X“ komandoje visi devyni žaidėjai pelnė taškus, o ir žaidė labai vienodą laiko tarpą. Daugiausiai laiko aikštėje praleido Titas Gudonavičius (26:46), mažiausiai – kiek daugiau nei 16 minučių žaidęs Benas Steponavičius, kuris ir per tą laiką sugebėjo surinkti 31 efektyvumo balą ir tapti naudingiausiu mačo žaidėju.

B. Steponavičius pelnė 18 taškų ir sugriebė 10 kamuolių, 17 taškų pridėjo Mantas Eglinskas, 16 – Martynas Čekanavičius. „Turbo-X“ iš viso atkovojo 69 kamuolius, iš kurių net 33 – puolime.

KKSC‘04/05 gretose puikiai sužaidė 23 taškus pelnęs Eimantas Mackevičius, 21 pridėjęs Astijus Ivanovas ir 15 taškų surinkęs Kęstutis Gresius.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti