Aptartos naujojo JKML sezono gairės

Aptartos naujojo JKML sezono gairės 97

Spalio 19 d. vykusiame Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) susitikimo metu buvo diskutuojama apie pagrindinius 2021/22 metų JKML sezono aspektus bei iškelti svarbiausi klausimai, į kuriuos atsakyti būtina, siekiant sėkmingai sugrąžinti mėgėjų krepšinį į Jonavą po Covid-19 pandemijos bei karantino.

Planuojamas komandų skaičius yra 9-12 ekipų pagrindiniame JKML sezone ir keturios komandos, kurios išreiškė norą varžytis veteranų 40+ turnyre.

Diskusijų bei aptarimų metu buvo rastas sprendimas sezono formatą apibrėžti tik tuomet, kai paaiškės tikslus varžybų dalyvių skaičius. Komandoms pateikus oficialų norą dalyvauti sezone, kartu bus sprendžiama, ar ekipas skirstyti į dvi lygas pagal pajėgumą.

Priimtas galutinis sprendimas dėl sezono pirmojo etapo kovų – jame visos dalyvausiančios komandos sužais tarpusavyje po vieną kartą, o antrojo etapo principas bus aptartas kartu su komandų atstovais pasibaigus pirmajam.

Komandos, kurios jau tikrai apsisprendė dalyvauti naujajame sezone, iki lapkričio 1 dienos turi atsiųsti savo paraiškas elektroniniu paštu jkmlyga@gmail.com, užpildžius komandos paraiškos formą.

Startinis sezono mokestis taip pat bus patikslintas tuomet, kai galutinai paaiškės komandų-dalyvių skaičius ir patvirtintas sezono formatas. Tačiau pirmąją mokesčio dalį – 200 eurų – komandos privalo atlikti iki lapkričio 6 dienos, t.y., per penkias dienas nuo paraiškos atsiuntimo ir JKML patvirtinimo.

Svarbu tai, kad visi be išimties dalyvausiančių komandų nariai privalo turėti galiojantį Galimybių pasą, o į JKML rungtynes žiūrovai nebus įleidžiami. Tai buvo nuspręsta, atsižvelgiant į Covid-19 plitimą Lietuvoje bei siekiant apsaugoti žiūrovus, organizatorius bei varžybų personalą nuo viruso plėtros ir galimų užsikrėtimų.

Taip pat bus siekiama glaudžiai bendradarbiausi su Elektrėnų-Kaišiadorių krepšinio lyga (EKKL), besidalinant patirtimis ir rengiant bent vieną bendrą turnyrą sezono metu.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti