JKML septintasis turas: Nesvetingi ,,Pauliukai“ ir įsibėgėjantys ,,Jonavos SC 4/5“ jaunuoliai

JKML septintasis turas: Nesvetingi ,,Pauliukai“ ir įsibėgėjantys ,,Jonavos SC 4/5“ jaunuoliai 131

Pirmojo žiemos mėnesio, pirmąjį sekmadienį dar keturiomis varžybomis Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje prasidėjo jau septintasis JKML turas. Šiame ture dar vieną pergalę iškovojo jaunieji ,,Jonavos SC 4/5“, ,,Pauliukai“ davė daug naudingų pamokų svečių komandai ,,Akademija“ iš Kėdainių rajono, o komandai ,,Admodė“ nors  buvo  prie pat pirmosios pergalės, tačiau jos iškovoti nepavyko. Apie tai ir daugiau šioje apžvalgoje. 

Prie pat.  Per tokį atstumą nuo pirmosios pergalės buvo komanda ,,Admodė“(0-6) , kuri pirmajame septinto turo mače susitiko su komanda ,,Tarp Žemės ir Dangaus"(4-3).  Šios rungtynės  nuo pat pradžių vyko gan rezultatyviai, atkakliai lygiai ir su begale tiek vienos,  tiek kitos komandos klaidų. Abi komandos kartu sudėjus prarado net 51 kamuolį.  Nei viena komanda varžovų klaidomis tinkamai pasinaudoti nesugebėjo ir kiekvienai  laimėjus po du kėlinius,  komandos teko žaisti pratesimą, kuriame drausmingiau ir ramiau sužaidė ,,Tarp Žemės ir Dangaus" kolektyvas, kurie  ir iškovojo galutinę pergalę rezultatu 79:76. Po šios pergalės komanda ir toliau bando neatsilikti nuo pirmojo lygos komandų trejetuko. Savo ruožtu ,,Admodė“ komandai dar bent savaitę teks palaukti pirmosios pergalės.

 Nesvetingi. Taip pajuokaujant galima pavadinti komandą ,,Pauliukai“(6-1) kuri antrose su turo rungtynėse susitiko su svečiais iš Kėdainių rajono komanda ,,Akademija“(3-3). Šiose rungtynėse lygos senbuviai nuo pat rungtynių pradžios įjungė aukščiausią pavarą ir pirmieji šiame sezone įmesdami virš 100 taškų nepaliko jokių vilčių kėdainiečiams iškovodami pergalę galutiniu rezultatu 102:71. Fenomenalų pasirodymą nugalėtojų gretose atliko pirmąjį šio sezono lygos  trigubą dublį atlikęs Tadas Sebežiovas – (19 tšk., 10 atk. kam. 17 rez. perd.). Tiek rezultatyvių perdavimų šiame sezone nėra atlikęs dar nei vienas žaidėjas. Tadui puikiai talkino jo komandos draugas Ričardas Belopetravičius (33 tšk., 11/13 dvitaškių., 9 atk. kam., 33 naud. b.). Tadui Sebežiovui tiek rezultatyvių perdavimų leidžia tvirčiau įsitvirtinti antrojoje geriausių lygos įžaidėjų vietoje ir tuo pačių ,,lipti ant kulnų“ vis dar geriausiam šioje grafoje komandos ,,Dumsiai“ komandos atstovui Aroldui Bičiužui.

 Vytauto Kružiko sugrįžimas. Tai įvyko trečiosios turo rungtynėse, kuri minėtas žaidėjas šiame pirmąkart sezone žengė ant parketo su komandos ,,Dumsiai“(6-1) marškinėliais. Ši komanda susitiko su bene spalvingiausius žaidybinius marškinėlius lygoje vilkinčia komanda ,,Sbetonas“ (4-3) ir laimėjusi 3 iš 4 kėlinukų  iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 76:63 taip atitrūkdami turnyrinėje lentelėje nuo savo varžovų per saugesnį dviejų pergalių atstumą. Nugalėtojų ir rungtynių naudingiausias jau pirmame savo mače buvo Vytautas Kružikas (16 tšk., 15 atk. kam., 28 naud. bal.).

Vienvaldžiai lyderiai. Tokiais tapo komanda ,,Achespo40+“(4-1) , kuri senjorų grupės lyderių akistatoje susitiko su komanda ,,Vytis“(3-2). Nuo pat pradžios  čia pradėjo dominuoti  ,,Achespo40+“ komanda, kuri jau po pirmosios rungtynių dalies susikrovė solidžią 17 taškų persvarą ir nuvylė galbūt atkaklesnės kovos norėjusius susirinkusius sirgalius.  Kaip rodo tolimesnė rungtynių pirmųjų dviejų puikiai sužaistu kėlinių užteko pergalei pasiekti galutiniu rezultatu 72:61. Po šios pergalės komanda ,,Achespo40+“(4-1) bent iki turo tampa vienvaldžiais senjorų grupės lyderiais, o  prie komandos ,,Vytis“ turnyrinėje lentelėje  šiame ture per pergalę priartėjo kitos lygos ekipos

Diktavo sąlygas. Tai gruodžios 7-osios vakarą nutiko  Batėgaloje,  kur susitiko aikštės šeimininkai ,,Kulva“(3-3) prieš jaunesniuosius Jonavos sporto centro auklėtinius ,,Jonavos SC 06/07“(3-4). Šiame susitikime kaip ir priklausytų salės šeimininkams jie diktavo sąlygas ir daugiausia dviženkle persvara laimėto antro kėlinio bei naudingo Egidijaus Vaitiekausko žaidimo dėka laimėjo rungtynes rezultatu 68:56 palikdami jaunuosius varžovus sau už nugaros turnyrinėje lentelėje. Kaip jau žinome tuo puikiai pasinaudojo vyresnieji sporto auklėtiniai, kurie dabar nuo jaunesniųjų turnyrinėje lentelėje  atsilieka tik viena pergale.

Skaičius – 45. Tiek kamuolių šiose rungtynėse kur susitiko komanda  ,,Tarp Žemės ir Dangaus40+“(2-3) prieš ,,Pauliukų senjorus“ (2-3) surinko du žaidėjai,  tai pirmosios paminėtos komandos žaidėjas D. Dirmantas (27 atkovoti kamuoliai) ir antrosios A. Lapkauskas (18 atkovotų kamuolių). Pačios rungtynės vyko gan atkakliai komandoms nepasižymint geru pataikymu iš visų distancijų, gan mažai klystant ir iki pat trečio kėlinio pradžios priekyje būnant komandai ,,Tarp Žemės ir Dangaus40+“ . Trečiajame kėlinyje varžovams šią komandą pavyko pasivyti tačiau perlaužti rungtynių nepavyko ir rungtynes laimėjo tik 8 klaidas šiose rungtynėse padariusi komanda ,,Tarp Žemės ir Dangaus40+“ . Po šios pergalės abi komandos susilygino turnyrinėje lentelėje pergalių ir laimėjimų skaičiumi. Nugalėtojų gretose 32 taškus pelnė net 41 kartą šios rungtynėse krepšį atakavęs  Darius Rudis. Pralaimėtojams taip pat 32 taškus pelnė 16 tritaškių iš žaidimo metęs Saulius Kasperavičius.

Kyla.  Tokį žodį galima pavartoti apie turnyro lentelėje kylančius,,Jonavos SC 04/05“(2-5),  kurie paskutinėse turo rungtynėse susitiko su komanda ,,Fortūna“(3-4). Šias rungtynes geriau pradėjo pastaroji komanda, kuri pirmosios rungtynių dalies turėjo dešimties taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos, kaip ir dažniausiai nutinka šiame sezone dviejų  talentų Eimanto Mackevičiaus ir Astijaus Ivanovo vedami jaunieji sporto centro krepšininkai pasivijo ir aplenkė varžovus ir rezultatyviose rungtynėse iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 95:86. Po šios pergalės ,,Jonavos SC 04/05“ turnyro lentelėje kyla iki devintosios vietos nuo be pergalių esančios komandos ,,Admodė“ atitrūkdami dvejomis pergalės bei iki vienos pergalės priartėdami laipteliu aukščiau esančių ,,Jonavos SC 06/07“ komandos. Nugalėtojų komandoje Eimantas Mackevičius ir Astijus Ivanovas pelnė atitinkamai 36 ir 23 taškus.

 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti