Įpusėjo JKML čempionatas

Įpusėjo JKML čempionatas 167

Spalio mėnesį prasidėjo Jonavos krepšinio mėgėjų lygos naujas 2023/24 metų sezonas. 1 etape 10 komandų vieno rato principu žaidė tarpusavyje. Sužaistos 45 rungtynės. 2 etape komandos pasidalins į stipriausių 5 komandų (Pauliukai, Dumsiai, TŽID, Jonavos SC07 ir Groustreet) I lygą ir silpnesniųjų 5 komandų (Sbetonas, Akademija, Admodė, Kulva ir Jonavos SC06) II lygą. Abiejose lygose komandos žais dar po keturias rungtynes tarpusavyje. I lygoje po antro rato keturios komandos žais pusfinalius ir kovos dėl stipriausios JKML komandos vardo.

Iš pirmos lygos 5 vietą užėmusi komanda nukris į II lygą ir prisijungs prie šioje lygoje pirmas 3 vietas užėmusių komandų ir taip pat žais dėl II lygos stipriausios komandos vardo. Deja, bet II lygoje ketvirtą ir penktą vietas užėmusios komandos baigs čempionatą.

2 etapo pradžia jau sausio 6 d. 

Taip pat kiekvieną sekmadienį tarpusavyje trijų ratų sistema varžosi 5 Veteranų 40+ komandos. Šiuo metu liko dvi rungtynės iki antro rato pabaigos ir pirmas dvi pozicijas turnyrinėje lentelėje dalinasi SK Achespo ir Pauliukų komandos. Jas skiria tik viena pergalė. Dėl patekimo tarp keturių geriausių konkuruoja lentelės apačioje Panerių ir TŽID komandos, jas taip pat skiria viena pergalė. Lentelės viduryje tvirtai su keturiomis pergalėmis įsitaisiusi Vyčio komanda. Į pusfinalius pateks tik keturios komandos, todėl kova dėl pergalių trečiajame rate bus dar aršesnė. 

Veteranų 40+ rungtynės taip pat prasidės jau sausio 6 dieną.

 


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti