Įpusėjo JKML čempionato pirmasis ratas

Įpusėjo JKML čempionato pirmasis ratas 127

Lapkričio  20 d. dar keturiomis varžybomis Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje prasidėjo jau penktasis JKML turas. Pirmenybės jau įpusėja, po truputį ryškėja komandos lyderės, ,,vidutiniokės“ ir ,,autsaiderės“. Vienintelė vis dar nepralaimėjusi komanda lieka ,,Dumsiai“. Rakto į pergales vis dar nepavyksta rasti dviems komandoms:  ,,Admodė“ ir jauniesiems ,,JSC04/05“ krepšininkams. Įsitvirtinti kuo aukštesnėje pozicijoje taikosi ir svečiai iš Kėdainių rajono - komanda ,,Akademija“. Kiek netikėtai būti tarp lyderių taikosi dvi pernai antrajame pogrupyje žaidusios komandos: ,,Sbetonas“(buvę ,,99“)  ir ,,Fortūna“.

Toliau šešiese – toliau laimi. Sekmadienio rytą pirmieji sezone į kovą  stojo jaunieji ambicingieji Jonavos sporto centro auklėtiniai ,,JSC06/07(3-2)“ prieš lygos lyderius komandą ,,Dumsiai“(5-0). Komanda surinko  šešis aikštės žaidėjus. Nuo rungtynių pradžios pastarieji,  šįkart vedami į priekį Vytauto Jurkevičiaus,  nuo pat rungtynių pradžios pradėjo pirmauti ir,  laimėję tris iš keturių kėlinių,  iškovojo  pergalę rezultatu 84:68. Nugalėtojų komanda ,,Dumsiai“  taip dar labiau sutvirtino savo lyderių pozicijas, o jaunimas gavo naudingų pamokų ateičiai. Nugalėtojų gretose ir rungtynėse pramesdamas tik du metimus naudingiausias buvo  Vytautas Jurkevičius (20 tšk., 24 naud. b.). Pralaimėtojų gretose, nepaisant to, kad pramėtė visus 8 tritaški,  rezultatyviausias buvo Dominykas Gerasimovas - 16 taškų.

Nusiteikimas.  Antrosiose  turo rungtynėse susitiko vieni  iš lygos lyderių:  komanda ,,Pauliukai“ (4-1) prieš po gero sezono pradžios dabar  pralaimėjimų kelyje esančius ,,Tarp Žemės ir Dangaus“ (2-3). Rimtai nusiteikusi ,,Pauliukų“ komanda nuo pat rungtynių pradžios ėmė demonstruoti,  jog jie yra šių rungtynių favoritai. Tiesiog puikiai atakavo Ž. Levinskas ir E. Masiokas ir pirmoje rungtynių pusėje padėjo  komandai susikrauti solidų pranašumą ir ,,Pauliukų“ žaidėjams suteikė duoti šansą varžovams priartėti. Galutinai komandai priartėti nepavyko ir teko pralaimėti dar vienas varžybas rezultatu 63:77. Po šios pergalės ,,Pauliukai“ nepaleidžia toliau lyderių komandos ,,Dumsiai“ ir galbūt reguliaraus sezono nugalėtoją išsiaiškins tarpusavio dvikovoje, kuri vyks jau kitame ture.   Nugalėtojų komandoje antrą kartą iš eilės naudingiausias žaidėjas buvo Ž.Levinskas (22 tšk., 12 atk.kam., 23 naud.b.). Pralaimėjusiųjų gretose po 12 taškų įmetė Valdemaras Krajauskas ir Ramūnas Čerkesas.

Krepšinio dievai palankesni komandai ,,Sbetonas“ . Trečiose sekmadienio ir tuo pačiu turo rungtynėse  ,,susikovė“ komanda ,,Sbetonas“(3-2) ir vis dar pergalių kelio ieškanti ,,Admodės“(0-5)  ekipa. Visgi krepšinio dievai buvo palankesni Sbetono komandai ir jie, vedami į priekį Roko Vilkaičio, iškovojo šiame  sezone iškovojo trečiąją pergalę, taip parodydami, kad yra nusiteikę rimtai patriukšmauti šių metų sezone. Komandai ,,Admodė“ pergalę pasiekti trukdo rimtesnės pagalbos trūkumas komandos lyderiams Eimantui Mickevičiui ir Karoliui Paupliui. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias Rokas Vilkaitis,  kuris surinko 21 tašką. Pralaimėjusiems Eimantas Mickevičius, kuris yra antras  pagal rezultatyvumą lygos krepšininkas,  pelnė 20 taškų. Karolis Pauplys pridėjo 16 taškų.

,,Nukankino“.  Paskutinė ketvirtoji sekmadienio dienos kova įvyko jau senjorų grupėje  tarp komandų   ,,SK Achespo40+“(2-1) ir ,,Paneriai40+“ (1-2).   SK ,,Achespo40+“ krepšininkai visą rungtynių laiką buvo priversti vytis savo varžovus,  tačiau rungtynių gale nukankino vos penkiese susirinkusius ir tik tris tritaškius pataikiusius  ,,Paneriai+40“ krepšininkus ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 69:64. Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Tomas Vaičiūnas (20 tšk., 5 perimti kamuoliai., 22 naud. b.). Pralaimėjusiųjų  gretose trigubo dublio ritmu žaidė Donaldas Žika (13 tšk., 7 atk. kam., 10  rez. perd., 16 naud. b.).

Antri šansai – antra pergalė. Antradienio vakarą Jonavos sporto centro  salėje įvyko dar vienas įnirtingas mūšis tarp ,,Akademija“(2-2) ir Jonavos SC 4/5(0-5) komandų. ,,Akademija“ turėjo atlaikyti dar vienerias rungtynes,  kai varžovai presingavo per visą krepšinio aikštelę. Klaidų išvengti nepavyko, tačiau dvigubai daugiau atšokusių kamuolių ir antrųjų šansų susikūrę ,,Akademija“  krepšininkai iškovojo sunkią pergalę rezultatu 68:64, taip parodydami, kad nesiruošia būti tik svečiai šioje lygoje.  Nugalėtojus į pergalę atvedė puikiai krepšį atakavęs ir  solidų dvigubą dublį surinkęs Žilvinas Zemkus (22 tšk., 7/10 dvitaškių,  11 atk. kam., 29 naud.b.). Pralaimėjusių gretose  vėl lyderiai buvo Eimantas Mackevičius ir  Astijus Ivanovas, surinkę atitinkamai 12 ir 11 taškų.

Dar vienas kluptelėjimas savo salėje. Toks likimas ištiko  aikštės šeimininkų komandą  ,,Kulva“(2-2) , kuri  paskutinėse ketvirtojo  turo rungtynėse  savo namuose  Batėgalos sporto salėje susitiko su svečių komanda ,,Fortūna“(2-2).  Rungtynes startinio penketo žaidėjų rezultatyvumo dėka geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 11 taškų persvara. Kaip rodo tolimesnė rungtynių eiga,  šios persvaros užteko pergalei pasiekti. Šeimininkų komanda,  nors ir laimėjo likusius du kėlinius, bet to nepakako pavyti varžovus ir iškovoti pergalę. Galutinis rezultatas 80:73 komandos ,,Fortūna“ naudai. Įdomus faktas, kad ši komanda pergalę pasiekė padarydama net 26 klaidas. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Titas Milašauskas  įmetęs 21 tašką. Jam gerai talkino komandos draugas, trečias pagal rezultatyvumą ir naudingumą lygos krepšininkas,  Benas Steponavičius, kurio sąskaitoje 20 taškų.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti