JKML apžvalga: Lyderių dominavimas bei ilgai laukta pergalė

JKML apžvalga: Lyderių dominavimas bei ilgai laukta pergalė 107

Po pastarosios JKML apžvalgos praėjo jau savaitė, o per ją buvo sužaistos ketverios rungtynės, tad kviečiame apžvelgti kaip sekėsi komandoms.

Lyderio išvarymas. Ketvirtadienio vakarą Batėgalos sporto salėje susitiko „Kulvos“ ir „Dumsių“ komandos. Po finalinės rungtynių sirenos pergalę šventė „Dumsių“ ekipa rezultatu 99:77.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių į priekį išsiveržė „Dumsių“ komanda. Lauryno Šveisčio ir Igno Saladinsko vedama ekipa po pirmojo kėlinio turėjo 10 taškų persvarą (27:17). Antrajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko dar labiau pakeisti rungtynių eigos. Į kiekvieną „Dumsių“ spurtą sėkmingomis atkarpomis atsakydavo „Kulvos“ krepšininkai ir tik prieš pat ilgąją pertrauką svečių atotrūkis minimaliai išaugo (50:36).

Po pertraukos vaizdas aikštelėje kiek pasikeitė. „Dumsių“ ekipa mažais žingsneliais pradėjo tolti nuo savo oponentų, kuriems, atrodo, pradėjo stigti tikėjimo, kad pergalė dar yra pasiekiama. Lemiame ketvirtyje „Kulvos“ ekipos deficitas jau siekė 20 taškų ir atrodė, kad rungtynės taip ir pasibaigs. Vis tik likus 11 sekundžių pratrūko šeimininkų lyderis Egidijus Vaitekauskas, kuris buvo išvarytas iš aikštelės, taip dar labiau apkartinant komandos pralaimėjimą. 

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Mantas Mikulėnas, kuris pelnė 22 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, Egidijus Vaitekauskas pridėjo 15 taškų, Rimgaudas Mogenis – 12.

„Dumsių“ komandą į priekį vedė 30 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus surinkęs Laurynas Šveistys, 24 taškus pridėjo Ignas Saladinskas, Edvinas Neimontas ir Matas Baniulis pelnė atitinkamai po 17 ir 10 taškų.

Pirmoji pergalė. Sekmadienio rytą rungtynėmis pradėjo „TŽID“ ir „Admodės“ komandos. Šiame mače ilgai lauktą pirmąją pergalę iškovojo „Admodės“ ekipa 73:55 įveikusi savo oponentus.

Susitikimą geriau pradėjo „TŽID“ krepšininkai, kurie po Audriaus Ščerbos tritaškio susikrovė 9 taškų pranašumą (10:1). Po šalto dušo prabudę „Admodės“ žaidėjai atsakė atkarpa 13:1 ir jau patys išsiveržė į priekį (14:12). Per likusį kėlinio laiką nė viena komanda nesusikūrė apčiuopiamos persvaros ir po pirmųjų 10 minučių 3 taškų pranašumą turėjo „TŽID“ ekipa (23:20). Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. Uraganinį puolimą demonstravę „Admodės“ krepšininkai ketvirtį laimėjo rezultatu 25:4 ir ilsėtis išėjo turėdami 18 taškų persvarą (45:27).

Antroje rungtynių pusėje „TŽID“ komandos pastangos sumažinti atsilikimą buvo bevaisės. „Admodės“ ekipa išlaikė per vieną kėlinį susikurtą pranašumą ir pagaliau šventė pirmąją pergalę šiame sezone.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Marius Mickevičius, kuris pelnė 18 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, 14 taškų pridėjo Karolis Raubūnas, Raimundo Maco sąskaitoje 12 taškų, Laimis Šemėta ir Karolis Pauplys pridėjo po 10.

„TŽID“ ekipai Paulius Kazlauskas pelnė 16 taškų, Audrius Ščerba pridėjo 13.

Eilinė pergalė. Antrose sekmadienio rungtynėse susitiko „Pauliukų“ ir „SK Achespo“ ekipos. Lengvą pergalę rezultatu 94:58 iškovojo „Pauliukų“ krepšininkai.

Tik šešis žaidėjus į rungtynes surinkusiai „SK Achespo“ komandai mačo pradžia nieko gero nežadėjo. Praėjusio sezono čempionai iškart šovė į priekį ir likus 3 minutėms jau turėjo 16 taškų persvarą (20:4). Pačio kėlinio pabaigoje „SK Achespo“ krepšininkai sugebėdavo vis dažniau rasti kelių prie varžovų krepšio, tačiau tai neturėjo didelės įtakos rezultatui (12:27). Antrajame kėlinyje žaidimas susilygino, komandos keitėsi taikliais metimais.

Vis tik antroje rungtynių pusėje vėl dominavo „Pauliukų“ ekipa. Per du likusius kėlinukus lygos čempionai savo persvarą padidino 22 taškais ir šventė dar vieną lengvą pergalę šiame sezone.

Kaip įprasta, „Pauliukus“ į priekį vedė Ričardas Belopetravičius, kurio sąskaitoje 29 taškai, 8 atkovoti ir net 7 perimti kamuoliai. Jam puikiai talkino 20 taškų pelnęs Žilvinas Levinskas, Mindaugas Geležinis pridėjo 11, Dainius Didžiulis – 10.

„SK Achespo“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė 17 taškų pelnęs Benas Vaškevičius, 16 taškų pridėjo Aurimas Krikštonaitis.

Nevykusi gimtadienio dovana. Pirmadienio rungtynėse susitiko sporto centro auklėtinių komandos. „Jonavos KKSC 4/5“ ekipa neįteikė gimtadienio dovanos treneriui Gintui Mazurevičiui patirdama triuškinimą pralaimėjimą rezultatu 66:114.

Nuo pat pirmųjų minučių su didele energija ir nusiteikimu žaidę „Jonavos KKSC 2003“ krepšininkai šovė į priekį ir po 10 minučių turėjo 13 taškų pranašumą (27:14). Negana to, kėlinio pabaigoje traumą patyrė Mantas Lankelis, tad metais jaunesnių sporto centro auklėtinių komanda liko be keitimų. Antrajame kėlinyje kiek silpnesniu penketu žaidusi „Jonavos KKSC 2003“ ekipa didelės persvaros nesusikūrė, tačiau to užteko, kad į pertrauką išeitų turėdama 20 taškų pranašumą (49:29).

Lemiamas smūgis buvo suduotas trečiajame kėlinyje, kurį „Jonavos KKSC 4/5“ komanda pralaimėjo 20 taškų skirtumu 15:35 ir visiškai prarado viltį bei norą žaisti. Paskutinis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas. Sporto centro auklėtinių derbį 48 taškų persvara laimėjo „Jonavos KKSC 2003“ ekipa.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Vincas Daškevičius su 24 taškais, Rodrigas Padriezas pridėjo 20, Vytenis Laurinaitis, Tomas Kaušyla ir Redas Mogenis pelnė atitinkamai 17, 13 bei 12 taškų.

„Jonavos KKSC 4/5“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Kęstutis Gresius, kurio sąskaitoje 32 taškai, 12 pridėjo Eimantas Mackevičius, Gytis Davalga rungtynes baigė pelnęs 11 taškų.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti