JKML kolektyvas – FIBA Europos šešiolikmečių čempionate

JKML kolektyvas – FIBA Europos šešiolikmečių čempionate 58

Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) statistai Tomas Kepežinskas bei Povilas Žiegis šiuo metu Udinėje (Italija) vykstančiame FIBA U16 vaikinų Europos čempionate turi itin atsakingas pareigas – jų veikla transliuojama per ne vieną televiziją visoje Europoje.

Taip pat prie jų prisideda dar vienas jonavietis – Džiugas Jurevičius, kuris dirba su televizijos epizodų kartojimais.

Udinėje JKML tarybos narys T. Kepežinskas jau spėjo sutikti ne vieną garsią krepšinio pasaulio asmenybę – legendinį Italijos krepšininką Gregorą Fučką, buvusį Kauno „Žalgirio“ žaidėją bei trenerį Ainarą Bagatskį ir kitus.

„Į Italiją atvyko šešiolikos lietuvių komanda, kuri dirba pasiskirsčiusi po 8 žmones abiejuose turnyro salėse. Darbas nėra lengvas, tačiau labai įdomus. Iš arti pamatai garsius krepšinio veidus, kartu stebi, kaip auga nauji talentai“, - teigė T. Kepežinskas.

Tai jam ir kolegoms iš JKML nėra pirmas itin rimtas turnyras, kuriame jie yra atsakingi už statistiką. Jonaviečiai jau buvo LKL rungtynėse, Karaliaus Mindaugo taurėje, įvairiuose tarptautinėse varžybose.

„Jeigu tau įdomus krepšinis, mėgsti analizuoti statistiką ir supranti, kas vyksta aikštėje, tikrai verta pabandyti ir išmokti tokio darbo, nes jis tikrai įdomus“, - pataria Italijoje esantis T. Kepežinskas.

Priminsime, kad FIBA U16 Europos čempionate dalyvauja ir Lietuvos vaikinų rinktinė. Ji trečiadienį 93:63 nepasigailėjo kaimynų latvių ir toliau kausis dėl devintosios vietos.

 


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti