JKML Mažosios taurės finale – „Kulva“ ir KKSC‘01

JKML Mažosios taurės finale – „Kulva“ ir KKSC‘01 56

Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) Mažosios taurės finale susirungs „Kulva“ ir KKSC’01 ekipos. Abi komandos ketvirtadienį iškovojo pergales lemiamuose pusfinalio mūšiuose ir gavo teisę kovoti dėl Mažosios taurės aukso medalių.

Batėgaloje vykusiame trečiajame pusfinalio mače „Kulva“ rezultatu 70:63 įveikė „Achespo“ ekipą. Nors pirmąjį kėlinį, kuris buvo itin nerezultatyvus, laimėjo „Achespo“, vėliau „Kulva“ perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių pirmavo 25:23.

Trečiajame ketvirtyje „Kulvos“ žaidėjams jau atsirišo krepšys ir jie padidino savo persvarą iki dešimties taškų – 47:37.

Nors paskutiniajame kėlinyje „Achespo“ dar bandė vytis varžovus ir laimėjo ketvirtąją mačo dalį, „Kulva“ išsaugojo susikrautą persvarą ir pateko į JKML Mažosios taurės finalą.

„Kulvai“ daugiausiai taškų pelnė Egidijus Vaitekauskas, surinkęs 35 taškus ir pataikęs 7 tritaškius iš 20. Andrius Vaitiekauskas pelnė 17 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Verta pažymėti ir įspūdingą Arno Sendziko kovą po krepšiais. Nors pelnė tik 5 taškus, „Kulvos“ puolėjas sugriebė net 25 atšokusius kamuolius.

„Achespo“ komandoje 18 taškų pelnė Rolandas Palčinskas, Ramūnas Čerkesas (1/11 tritaškiai) pridėjo 11 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.

Kito pusfinalio trečiosiose rungtynėse KKSC’01 palaužė „Fortūną“ 77:66.

Trenerio Edvino Zinio auklėtiniai jau pirmajame ketvirtyje pradėjo žaisti greitą ir agresyvų krepšinį, o tuomet susikrautas 7 taškų pranašumas (22:15), kaip pasirodė vėliau, tapo kertiniu.

Nors vėliau „Fortūna“ nebeleido varžovams nutolti, tokia atkakli kova buvo parankesnė KKSC’01 komandai. „Fortūna“ nesugebėjo pasivyti savo varžovų ir likusią rungtynių dalį skirtumas svyravo tarp 7-13 taškų KKSC’01 ekipos naudai. Ketvirtajame kėlinyje du iš eilės Martyno Čekanavičiaus tritaškiai dar buvo įpūtę vilties „Fortūnai“, tačiau to neužteko – KKSC’01 pateko į turnyro finalą.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Rokas Kubilius, 16 pridėjo Edvaras Matulevič, 13 – Kristupas Palaima.

„Fortūnos“ gretose rezultatyviausias buvo Martynas Čekanavičius (10/11 baudos metimai), pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius, 19 taškų surinko Marius Kazakevičius, 11 – Žilvinas Radzevičius (2/11 tritaškiai).

JKML Mažosios taurės finalai vyks šeštadienį, gegužės 4 dieną, Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro salėje. Mačas dėl trečiosios vietos prasidės 15 valandą, o didysis finalas – 17:30.