JKML savaitė: Įtempta kova ir lengvas pasivaikščiojimas

JKML savaitė: Įtempta kova ir lengvas pasivaikščiojimas 74

Antradienį tęsėsi dvyliktojo Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) turo varžybos. Apžvelgsime įdomiausius darbo dienomis vykusių mačų akcentus.

Įtempta kova. Antradieį Batėgaloje susitiko „Kulvos“ ir „Kaktuso“ ekipos. Po įtemptos kovos pergalę į savo saskaitą įsirašė „Kaktuso“ komanda.

Rungtynes geriau pradėjo „Kulvos“ komanda. Nors ir neturėdami savo lyderio Egidijaus Vaitekausko, „Kulvos“ krepšininkai viena po kito rengė rezultatyvias atakas ir taip pribloškė priešininkus. Nors pirmojo kėlinio rezultatas to neatspindi (21:18), „Kulvos“ krepšininkai tiesiog dominavo aikštelėje. Situacija kiek pasikeitė antrajame kėlinyje, kuomet traumą gavo Lukas Varkala, puikiai pavadavęs žaistį negalintį Egidijų Vaitekauską, tačiau komanda vistiek nepasimetė, puikiai laikėsi prieš labiau patyrusius priešininkus ir į pertrauką išėjo turėdami dviejų taškų pranašumą  – 40:38.

Trečiasis kėlinys klostėsi identiškai kaip ir pirmieji du. Komandos keitėsi taikliais metimais, niekas nesusikrovė labiau apčiuopiamos persvaros. Visgi rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet prasidėjo Tomo Kepežinsko šou. Gynejas, tritaškiais subombardavęs priešininkus, padėjo komandai įgyti dviženklį pranašumą, kurio iki pat rungtynių pabaigos nepaleido. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:68 „Kaktuso“ naudai.

„Kaktuso“ komandą į priekį vedė Tomas Kepežinskas 30 taškų, 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo Laimonas Kazulis,  Audrius Vasiliauskas priešininkams atseikėjo 14 taškų.

„Kulvos“ komandoje rezultatyviausias buvo Mindaugas Mačiulis su 13 taškų, Ernestas Jakučiūnas su Arnu Sendziku pridėjo po 12.

Lengvas pasivaikščiojimas. Trečiadienį buvo sužaistos paskutinės dvyliktojo turo rungtynės. Jose „Pauliukų“ komanda nesunkiai susitvarkė su „TŽID“ pasipriešinimu.

Jau pirmajame kėlinyje nebeliko intrigos dėl pergalės. „Pauliukų“ krepšininkai greitomis atakomis baudė priešininkus ir susikrovė 12 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje žaidimas šiek tiek išsilygino, „TŽID“ krepšininkai sugebėjo atsakyti į priešininkų taiklius metimus ir neleido varžovams ryškiai padidinti savo persvaros. Rezultatas po dviejų kėlinių – 43:28.

Antroje rungtynių pusėje dar labiau išryškėjo „Pauliukų“ dominavimas. Komanda tiesiog uraganiniu tempu bėgo į greitas atakas vis didindami savo pranašumą ir galiausiai iškovodami pergalę rezultatu 103:59.

„Pauliukų“ gretose rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Gelžinis su 25 taškais, 20 taškų ir net 22 atkovotus kamuolius pridėjo Arvydas Geiša, Žilvinas Levinskas, Dainius Didžiulis ir Edvinas Masiokas atitinkamai pelnė po 16, 13 ir 12 taškų.

„TŽID“ komandoje vienintelis Titas Spūdys peržengė dviženklę taškų ribą su 12 taškų.

 


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti