JKML savaitė: komandos SK ,,Achespo40+“ dvi triuškinančios pergalės per savaitę, įsibėgėjantys ,,Vytis“ ir beveik aiškios visos pozicijos pagrindinio čempionato A grupėje

JKML savaitė: komandos SK ,,Achespo40+“ dvi triuškinančios pergalės per savaitę, įsibėgėjantys ,,Vytis“ ir beveik aiškios visos pozicijos pagrindinio čempionato A grupėje 138

2023 metų sausio 29  dieną, keturiomis varžybomis Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje startavo dar vienas JKML antrojo etapo turas.  Šiame ture dvi triuškinančias  pergales  iškovojo SK ,,Achespo40+“. Senjorų grupėje vis labiau įsibėgėja ir  komanda ,,Vytis“, o štai pagrindiniame čempionate ,,Pauliukai“ išvargo dar vieną pergalę. Apie tai ir dar daugiau šioje apžvalgoje.

Sunkiai.Tokį žodį galima pavartoti  apie komandos  ,,Pauliukai“(2-1) žaidimą ir pergalę, kuriA grupės susitikime kovojo prieš ,,Tarp Žemės ir Dangaus“ kolektyvą (1-2). Šios rungtynės vyko kaip ant svarstyklių,  po kėlinį laimint tai vienai, tai kitai komandai, o rungtynių nugalėtojo klausimas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kurį ramiau ir užtikrinčiau sužaidė ,,Pauliukai“  nepaisant to, kad į rungtynes surinko tik šešis žaidėjus. Pastaroji komanda ketvirtąjį kėlinį laimėjo aštuonių taškų persvara,  o rungtynes rezultatu 88:83. Taip susiklosčiusi rungtynėms tapo aišku, kad abi komandos išvengs paskutinės grupės vietos šiame etape. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo vienas ryškiausių lygos žaidėjų Žilvinas Levinskas (35 tšk.,  6 atk. kam., 4 rez. perd.,  31 naud. b. ). Naudingai vėl  sužaidė ir Ričardas Belopetravičius (24tšk., 6/17 dvitaškių.,8 atk kam., 7 išprovokuotos pražangos., 26 naud.). Solidų dvigubą dublį surinko Donatas Drimeikis (19 tšk., 13 atk. kam.). Dainius Didžiulis  surengė ir gan  retą pasirodymą šiuolaikiniame krepšinyje (0 tšk., 6 atk. kam., 7 rez. perd.). Pralaimėjusiųjų komandoje naudingiausias buvo Ramūnas Čerkesas (19 tšk., , 7 atk. kam., 24 naud. b.). Jam puikiai talkino 19 taškų įmetęs Vincas Daškevičius.

Paskutiniai. Panašu, kad tokioje  A grupės vietoj liks komanda  ,,Akademija“(0-3) kurią šią savaitę susitiko su klampų žaidimo stilių demonstruojančia komanda ,,Fortūna“(2-2). Šiose rungtynės vyko gan nerezultatyviai ir nekokybiškai abiems komandos darant daug klaidų ir prastai metant tritaškius. Šiame chaotiškame žaidime abi komandos laimėjo po du  kėlinius iš kurių ketvirtas vyko labai nerezultatyviai.  ,,Akademija“ komanda šį kėlinį laimėjo rezultatu 9:8. Antro ir trečio laimėto bendra 15 taškų persvara komandai ,,Fortūna“ užteko, kad ir rungtynės būtų laimėtos 61:53. Pergalė tampa dar labiau vertinga žinant, kad pastaroji komanda ją iškovojo padariusi net 22 klaidas. Po šios pergalės tampa aišku, kad komanda ,,Fortūna“ nenukris žemiau trečiosios vietos grupėje. O ,,Akademija“ , kad ir iškovotų pergalę paskutiniame ture nepakils iš paskutinės grupės vietos.  Nugalėtojų komandoje naudingiausias šįkart buvo Dovydas Tamašauskas (14 tšk., 4 rez. perd.,  25 naud. b.). Jam gerai talkino ne kas kitas,  o Benas Steponavičius  (20 tšk., 16 atk. kam., 5 rez. perd., 24   naud. b.). Pralaimėjusių komandoje  naudingiausias buvo Žilvinas Zemkus (14 tšk., 14 atk. kam.). 

Be variantų.  Tokį žodį galima pavartoti apie SK ,,Achespo40+“(7-1)  ir ,,Pauliukų senjorai“ (4-6) rungtynes senjorų grupėje.  Šios  rungtynės  šaltu dušu komandai ,,Pauliukų senjorai“, nes jų varžovai pirmąjį kėlinį laimėjo 15 taškų persvara į savo krepšį praleisdami vos 4 taškus ir jau šiame kėlinyje pateikė rimtą paraišką laimėti rungtynes. Su tuo jų varžovai sutikti ir per antrą kėlinį leisdami SK ,,Achespo40+“ leisdami įmesti vos 9 taškus prieš ilgąją pertrauką sumažino varžovų pranašumą iki 5 taškų, rungtynių nugalėtojų klausimą palikdami atvirą. Trečiajame kėlinyje vyko lygi ir gan rezultatyvi kova nežymia persvara priekyje būnant komandai SK ,,Achespo40+“. Ketvirtajame kėlinyje šios komandos puolimo garvežys užsikūrė, o varžovų komandos vos judėjo iš iš vietos, tai lėmė SK ,,Achespo40+“ laimėjo šį kėlinį rezultatu 21:6, o rungtynes 70:48.  Rungtynių nugalėtojai po šios pergalės dar labiau sutvirtino savo lyderio pozicijas senjorų grupėje. SK ,,Achespo40+“ gretose Valdas Šluta, Tomas Vaičiūnas ir Audrius Vasiliauskas pelnė po 13 taškų. Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo Saulius Kasperavičius (19  tšk.,  9 atk. kam., 23  naud. b.). Šis žaidėjas vienintelis savo komandoje įmetė dviženklį taškų skaičių.

Įsibegėja. Tą galimą pasakyti taip pat apie senjorų grupės rungtynes, kuriose susitiko komanda ,,Vytis“ (6-3) ir ,,Tarp Žemės ir Dangaus40+“(2-7). Šias rungtynes geriau pradėjo komanda ,,Vytis“ kuri laimėjo visus keturis rungtynių kėlinukus. Trečiąjį ši komanda laimėjo dviženkle persvara. Šis ketvirtis veikiausiai ir nulėmė, kad ,,Tarp Žemės ir Dangaus“ teko dar kartą ,,likti ant žemės“ pralaimėjus rungtynes rezultatu 56:74. Ši komanda artėjant į pabaigą trečiajam ratui toliau lieka lentelės dugne ir dar labiau susikomplikuoja savo galimybes patekti į kitą etapą. Tuo tarpu ,,Vytis“ tvirčiau įsitvirtina antroje vietoje ir  turi galimybes pakovoti dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone.  Nugalėtojų gretose naudingiausias žaidėjas buvo Renatas Dabašinskas ( 20 tšk., 7 atk. kam., 5 rez. perd. 30  naud. b.). Pralaimėjusių gretose Aurimas Lapkauskas ir Darius Rudis pelnė atitinkamai 16 ir 15 taškų.

Nesustabdomi.  Tą galimą pasakyti apie komandą SK ,,Achespo40+(8-1)“, kurie senjorų grupės rungtynės vykusiose Batėgalos salėje susitiko ,,Tarp Žemės ir Dangaus40+“(2-8). Šias rungtynes žymiau pradėjo SK ,,Achespo“ geriau dėka daugumoje statistikos kategorijų dominavusio  Audriaus Vasiliausko pradėjo komanda. Pastaroji pirmąją rungtynių dalį laimėjo 17 taškų persvara ir praktiškai uždarė rungtynių nugalėtojo klausimą. Po didžiosios pertraukos abiejų komandų puolimas suprastėjo. Ypač tai lėmė abiejų komandų tragiškai metami tritaškiai, kurių abi komandos per rungtynes įmetė vos du. Tai gi antroji rungtynių pusė baigėsi visiškai lygiu rezultatu, o rungtynes 59:42 laimėjo SK ,,Achespo40+“. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo gan retu krepšinyje,  o ypač mėgėjiškame pasitaikančiu   keturgubo dublio rimtu žaidęs Audrius Vasiliauskas (13 tšk., 13 atk. kam., 9  rez. perd., 10 perimtų kamuolių, 40 naud. b.). Iki įspūdingo krepšinyje pasiekimo šiam žaidėjui pritrūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo. Pralaimėjusių komandos lyderis Darius Rudis pelnė 16 taškų.

Į pirmąją poziciją. Į tokią B grupės poziciją įsiveržė komanda ,,Sbetonas“(2-1), kuri vieninteliame B grupės susitikime šią savaitę kovojo su ,,Kulva“ (2-2). Rungtynes prasidėjo ,,Sbetonas“ greitomis ir rezultatyviomis ir šios komandos puolimo traukinys vis labiau rūko į priekį, tarsi vėluodamas į paskutinę stotelę. Po pirmosios pusės pastaroji komanda jau turėjo įmetusi net 61 tašką, kai varžovai turėjo tik 34 taškus. Trečiajame kėlinyje abiejų komandų puolimas aprimo ir žaidimas liko lygiai kas buvo labiau naudinga ,,Sbetonas“ komandai. O  štai ketvirtajame kėlinyje ,,Kulva“ kilo lemiamą šturmą, bet tai daryti buvo gerokai per vėlu. Komandai ,,Sbetonas“ pavyko išsaugoti persvarą ir laimėti rungtynes rezultatu 89:74. Po šios pergalės ,,Sbetonas“ bent trumpam pakilo į pirmąją B grupės vietą, tačiau šios komandos galutinė pozicija spręsis,  kai visos grupės komandos sužais paskutinius savo susitikimus. ,,Kulva“ komanda savo kovas jau baigė ir šiai komandai belieka iš šalies stebėti kaip vyks likusios rungtynės nuo kurių ir priklausys šios komandos užimama vieta. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Lukas Armonas - 22 taškai. Pralaimėtojų  komandoje naudingiausias buvo Mantas Mikulėnas (22 tšk., 11 atk. kam., 8 išprovokuotos pražangos., 35 naud. b.).


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti