JKML savaitė: tęsiasi ,,Vienybės“ lyga, prasidėjo Senjorų grupės pusfinaliai

JKML savaitė: tęsiasi ,,Vienybės“ lyga, prasidėjo Senjorų grupės pusfinaliai 157

Kovo 12-14 dienomis Jonavoje,Kaišiadoryse ir Elektrėnuose sužaisti dar 5 ,,Vienybės“ lygos susitikimai. Taip pat sužaisti du pirmieji pusfinaliai Senjorų lygoje. Apie tai šioje apžvalgoje. 

40. Tokia persvara laimėta kova po krepšiais lėmė JKML komandos iš  Kėdainių rajono ,,Akademija"  pergalę ,,Vienybės" lygos Mažosios taurės susitikime su komanda ,,Kaišiadorys ŠSC-Savex".  Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos, lygiai ir rezultatyviai. Šiose taškų lenktynėse pirmajame kėlinyje geriausia sekėsi kėdanieičiams, kurie po pirmojo kėlinuko turėjo trapią keturių taškų persvarą. Nuo antrojo kėlinio aikštėje pradėjo dominuoti JKML komanda, kuri dėka ženkliai geresnės kovos po krepšiais, žymiai didesnio rezultatyvių perdavimų kiekio  ir žaidėjų surengtos dvigubų dublių fiestos, su lyg kiekvienų likusiu rungtynių kėliniu vis didino savo persvarą ir laimėjo rungtynes prieš jaunuosius kaišiadoriečius galutiniu rezultatu 92:70.  Komandai ,,Akademija", tai buvo pirmoji pergalė ,,Vienybės" lygoje, o ,,Kaišiadorys ŠSC-Savex" antrasis pralaimėjimas iš eilės. Nugalėtojų  komandoje naudingiausiai sužaidė viena iš trijų komandos   dvigubų dublių  atlikęs Vidmantas Stanionis (15 tšk., 17 atk. kam., 28 naud. b.). Nedaug atsiliko ir  Martynas Makarevičius  (20 tšk., 15 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud.b). 21 tašką pridėjo Remigijus Komisaraitis.  Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo Lukas Žilinskas (33 tšk., 4 rez. perd., 6 perimti kamuoliai, 33 naud. b.).  17 taškų pridėjo Liutauras Zaksas. 

 Pratęsimas.  Jo prireikė dar vienose ,,Vienybės" lygos rungtynėse, kur susitiko aikštės šeimininkai Jonavos ,,SC06/07" ir svečiai iš Elektrėnų ,,Centauras" . Šios rungtynės tris kėlinius  vyko gan rezultatyviai, lygiai ir nedidele vienženkle persvara būnant šeimininkams. Ketvirtajame kėlinyje buvo svečių komandos laikas. Jie šį tą kėlinį sėkmingo startinio žaidėjų rezultatyvumo dėkalaimėjo 9 taškų persvara,  išlygino rungtynių rezultatą  ir net gi turėjo galimybę paskutinėmis sekundėmis išplėšti pergalę, bet snaiperio Mariaus Radvilo tritaškis paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis nebuvo taiklus ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame savų žiūrovų palaikomi šeimininkai vėl pradėjo dominuoti ir laimėję jį rezultatu 8:2 iškovojo ir pirmosiose savo ,,Vienybės" lygos varžybose iškovojo  pergalę rezultatu 90:84. ,,Centauras" komandai, tai buvo pirmasis pralaimėjimas.  Naudingiausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Mantas Gezevičius  (25 tšk., 12 atk. kam., 30 naud. b.). Solidų dvigubą dublį atliko puikiai kamuolių skirstęs Dominykas Gerasimovas (20 tšk., 13 rez. perd.). Pralaimėtojų komandoje naudingiausiu tapo ,,per plauką" nuo trigubo dublio buvęs Ugnius Baslyk (20 tšk., 9 atk. kam., 10 rez. perd.). Taip pat po 20 taškų surinko Marius Radvilas ir Erikas Važnevičius. 

 Reabilitavosi su kaupu. Taip ,,Vienybės" lygos Mažojoje taurėje   padarė ,,Sbetonas", kur susitiko su svečiais iš Elektrėnų komanda ,,Alternetas". Rungtynes geriau pradėjo ir baigė fenomenalaus Luko Armono žaidimo į priekį vedama šeimininkų komanda, kuri laimėjusi visus keturis rungtynių kėlinukus iškovojo triuškinančią pergalę galutiniu rezultatu 103:70. Taip komanda atsitiesė po pirmojo pralaimėjimo Kaišiadoryse. Elektrėnų komanda debiutinėse rungtynėse ,,Vienybės" lygoje patyrė pralaimėjimą.  ,,Sbetonas" pergalę lėmė ir žymiai geriau iš varžovų perimami  kamuoliai - 15 prieš varžovų 1 ir geresnis pataikymas iš visų distancijų.  Nugalėtojų  komandoje naudingiausiai sužaidė Lukas Armonas (38 tšk., 9 atk. kam., 44 naud. b.). Pralaimėjusiųjų komandoje naudingiausias buvo dvigubą dublį surinkęs Gabrielius Bielskis (21 tšk., 13  atk. kam., 26 naud. b.). Puikiai sužaidė ir netoli trigubo dublio buvęs  Danelius Baslyk (13  tšk., 9 atk. kam., 12 rez. perd., 14 naud. b.). 

Jaunimo derbis. Kovo 13 dieną  ,,Vienybės" lygos Mažosios taurės susitikime kovojo aikštės  ,,Kaišiadorys ŠSC-Savex" ir varžovai Jonavos SC06/07".  Rungtynės prasidėjo ir vyko  be didesnės žvalgybos, lygiai,  rezultatyviai pakankmai saugia persvara  pirmaujant  Luko Žilinsko ir Liutauro Zakso tandemo į priekį vedamai kaišiadorių jaunuolių komandai, kuri visas rungtynes išlaikė savo pranašumą  ir laimėjusi tris iš keturių kėlinukų iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 86:70. Tai buvo pirmoji šios komandos pergalė ,,Vienybės" lygoje, o Jonavos ,,SC06/07" pirmasis pralaimėjimas.  Nugalėtojų  komandoje naudingiausiai sužaidė Liutauras Zaksas  (36  tšk., 11 atk. kam., 14 išprovokuotų pražangų, 36 naud. b.). Naudingai sužaidė ir Lukas Žilinskas (35  tšk., 11/13 dvitaškių., 4 rez. perd.,  34 naud. b.). Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo Dominykas Gerasimovas (17  tšk., 7 atk. kam.,  7  rez. perd.,  21  naud. b.). Mantas Miliukas pridėjo 18 taškų. 

Komanda,, Sbetonas“(buvusi ,,99“) pralaimėjo praleidusi 99 taškus. Kovo 14-osios vakarą  ir EKKL ,,Vienybės" lyga.  Mažosios taurės varžybose čia  susitiko vietos „Centauras“ prieš svečius iš Jonavos rajono  ,,Sbetonas". Rugtynes geriau pradėjo net ir naudingiausio komandos žaidėjo Luko Armono neturėjusi svečių komanda, kuri perpus geresniu pataikymu nei varžovai mesdama dvitaškius po pirmojo kėlinio įgijo aštuonių taškų persvarą.  Antrajame kėlinyje šeimininkai pradėjo puikiai mesti tritaškius ir  sparčiai vytis jonaviečius, kurios ne tik pavijo,  bet iki antrojo kėlinio pabaigos ir įsiveržė į priekį trapia trijų tašką persvara. Po ilgosios pertraukos ,,Centauras" varžovams nuolat alsuojant į nugarą, laikė vienženklę persvarą, o rungtynių nugalėtojo klausimas sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Likus mažiau nei minutei iki paskutinio rungtynių kėlinio pabaigos elektrėniškiai dar pirmavo per vieną metimą nepasiekiama keturių taškų persvara. Nuo to momento taškus pelnė tik svečiai, kurie likus 6 sekundėmis priartėjo prie varžovų iki vieno taško ir netgi ,,Centauras" žadėjui Ugniui Baslyk prametus abi baudas turėjo galimybę laimėti rungtynes, bet ,,Sbetonas" žaidėjo Dariaus Januškos dvitaškis paskutinę rungtynių sekundę nebuvo taiklus ir rungtynes galutiniu rezultatu 99:98 laimėjo elektrėniškiai, kurie iškovojo jau antrąją pergalę ,,Vienybės" lygoje. Tuo tarpu ,,Sbetonas" komandai, tai buvo antrasis pralaimėjimas.  Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo  7 tritaškius varžovams atseikėjęs  Marius Radvilas   (34 tšk., 11 atk. kam.,  5 rez. perd.,  38 naud. b.). Erikas Važnevičius pridėjo 20 taškų. Pralaimėjusių komandoje naudingiausiai sužaidė Paulius Savickas (22 tšk., 15 atk. kam., 6 rez. perd., 39 naud. b.). 

Visiškas dominavimas. Taip pirmose senjorų grupės pusfinalio rungtynėse žaidė komanda SC ,,Aschespo40+“ su komanda  ,,Paneriai40+“. Šį susitikimą, nuo pat rungtynių pradžios pirmaudama visose statistikos kategorijoje, ženkliai geriau  pradėjo komanda SK ,,Achespo“, kuri su lyg vienu kėliniu savo taškus pelnant visiems komandoms žaidėjams, tik didino savo persvarą ir iškovojo galutinę pergalę triuškinančiu rezultatu 97:57 ir įsiveržė pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0. Nugalėtojų komandoje naudingiausias Robertas Martišauskas  (18 tšk., 8  atk. kam.,  24  naud. b.). Tomas Vaičiūnas pridėjo 19 taškų.  Pralaimėjusių komandoje  naudingiausias  buvo  ir vėl buvo Artūras Nausėda (19 tšk., 7 atk. kam., 8 rez. perd.,  25 naud. b.). Po 15 taškų pelnė Ramūnas Krasauskas ir Donaldas Žika.

Atvedė į pergalę. Tai padarė fenomenaliai sužaidęs ,,Vyčio“ komandos žaidėjas Mindaugas Giedraitis, kur pastaroji komanda susitiko su ,,Pauliukų senjorai“. Šios rungtynės vyko kaip ant svarstyklių po kėlinį laimint tai vienai, tai kitai komandai, tačiau pergalę galutiniu rezultatu 72:67  visgi iškovojo minėto žaidėjo į priekį traukiama komanda ,,Vytis“. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo įspūdingai sužaidęs Mindaugas Giedraitis (29 tšk., 14 atk. kam., 46 naud. b.). Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo Andrius Vaitiekauskas (14 tšk., 8 rez. perd., 5 perimti kamuoliai, 16 naud. b.).


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti