JKML savaitgalis: krauju paženklinta pergalė ir lyderio sugrįžimas

JKML savaitgalis: krauju paženklinta pergalė ir lyderio sugrįžimas 70

Sekmadienį Jonavos krepšinio mėgėjų lygoje (JKML) buvo sužaisti keturi vienuoliktojo turo susitikimai. Apžvelgsime kaip sekėsi komandoms.

Patirtis prieš jaunystę. Sekmadienio rungtynių maratoną pradėjo „Fortūnos“ ir „99“ krepšininkai. Tik antroje rungtynių pusėje įsivažiavusi „Fortūnos“ komanda įgijo apčiuopiamą pranašumą ir įveikė jaunųjų krepšininkų pasipriešinimą.

Pirmoji rungtynių pusė nieko blogo nežadėjo „99“ krepšininkams. Po sezono pasirodymo praeitose varžybose puikioje formoje esantis Darius Januška neleido labiau patyrusiems priešininkams pabėgti į priekį ir po antrojo kėlinio pabaigos komandas skyrė gana trapus, 3 taškų skirtumas „Fortūnos“ naudai – 39:36.

Viskas pasikeitė trečiajame kėlinyje, kuomet po pertraukos pailsėję „Fortūnos“ krepšininkai išėjo su didesne energija ir kaip parodė galutinis varžybų rezultatas, privertė kapituliuoti „99“ komandą. „Fortūnos“ krepšininkai per trečiąjį kėlinį susikrovė trylikos taškų persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos bei laimėjo rezultatu 76:63.

„Fortūnos“ komandą į pergalę vedė Gerdas Retys pelnęs 17 taškų, Raimondas Baltrukėnas ir Marius Kazakevičius atitinkamai pridėjo po 16 ir 14 taškų. Dvigubą dublį surinko Žilvinas Radzevičius pasižymėjęs 11 taškų bei atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

„99“ komandą tempė 22 taškus įmetęs Darius Januška, Paulius Savickas rungtynes užbaigė su 11 taškų.

Krauju paženklinta pergalė. Antrose sekmadienio varžybose susigrūmė „Visi Savi“ ir „Uraganas Rojaliai“ komandos. Dideliu fiziškumu pasižymėjusiose varžybose pergale džiaugėsi „Uraganas Rojaliai“ krepšininkai.

Pirmoje rungtynių pusėje fantastiškai, kaip ir visą sezoną, žaidė T. Milašauskas. Priešininkų komanda nesugebėjo atrasti žmogaus galinčio sustabdyti šį gynėją, kuris surinko 27 taškus ir leido savo komandai solidžiai pirmauti – 45:28.

Trečiajame kėlinyje vaizdas kardinaliai pasikeitė kuomet T. Milašauskui buvo sutrenkta nosis ir dėl kraujo jis turėjo palikti aikštelę. Jo komanda liko keturiese, kadangi į rungtynes susirinko vos penki žaidėjai. Tuo pasinaudojo „Visų Savų“ komanda, kuri sugebėjo prisivyti varžovus laimėdami trečiąjį kėlinį rezultatu 19:11, tačiau ketvirtame kėlinyje viskas grįžo į savo vėžias, T. Milašauskas vėl pasirodė aikštelėje ir Uraganas-Rojaliai pasiekė pergalę rezultatu 76:58.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Titas Milašauskas įmetęs 36 taškus ir pridėjęs dar 11 atkovotų kamuolių. Jam puikiai talkino Merūnas Savickas ir Arnas Šiškauskas surinkę po 13 taškų.

„Visų Savų“ komandoje 17 taškų pelnė Jovydas Mačikūnas, 11 pridėjo Justinas Mačikūnas.

Dar vienos klampios rungtynės. Šį sezoną „Ninoksas“ sugeba „primesti“ savo žaidimo stilių visoms panašaus pajėgumo komandoms. Nerezultatyviai žaidžiantys krepšininkai, panašu jog privertė puolime pavargti ir „Admodės“ ekipą, kuri dėka tvirčiau sužaisto antrojo kėlinio sugebėjo įsirašyti jau trečiąją pergalę antrame etape.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo lėtu abiejų komandų puolimu, gražiai kamuoliu besidalinę šeimininkai sugebėjo po pirmojo kėlinio išsiveržti nedideliu penkių taškų pranašumu. Antrasis ketvirtis „Admodei“ puolime buvo identiškas, tačiau gynyboje komanda surakino visus kelius savo varžovams, kurie iš žaidimo sugebėjo pataikyti tik vieną metimą. Komandos į ilgąją pertrauką ilsėtis išejo rezultatu 34:17.

Trečiasis kėlinys taip pat prasidėjo lėtu puolimu ir nerezultatyviomis atakomis iš abiejų komandų, tačiau kelis tritaškius įmetę „Ninoksas“ sugebėjo per šį kelinį priartėti prie varžovų iki vienaženklio deficito, ir tik paskutinėmis trečiojo kėlinio sekundėmis pataikytas A. Naujoko tritaškis paliko „Admodei“ 10 taškų pranašumą. Paskutiniame rungtynių kėlinyje didesnės intrigos neišvydome, komandas skyrė saugus pranašumas ir rungtynių galutinis rezultatas 62:51.

„Admodė“ komandoje naudingiausias buvo R. Belopetravičius atlikęs dvigubą dublį: 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Dviženklį taškų skaičių taip pat surinko K. Pauplys.

Pralaimėtojų gretose po dvylika tašku pelnė V. Šinkūnas ir D. Tamašauskas, kuris taip pat atkovojo 12 kamuolių.

Lyderio sugrįžimas. Dėl techninių pražangų praleidęs dešimtojo turo varžybas, Tomas Kepežinskas parodė savo svarbą „Kaktuso“ komandai ir padėjo įveiktų „Panerių“ pasipriešinimą. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių krepšininkas ėmėsi iniciatyvos ir trečdalį savo taškų pelnė per pirmąsias kėlinio minutes sukraudamas komandai 13 taškų persvarą – 23:10.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, puikiai į varžybas įsiliejo Aldas Daubaras pataikęs trys tritaškius bei leidęs komandai išeiti į pertrauką su 22 taškų atsarga – 45:23.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, komandos keitėsi taikliais metimais, kurie nedarė didelės įtakos rezultatui. „Kaktuso“ komanda ramiai užbaigė rungtynes ir nugalėjo „Panerius“ rezultatu 82:56.

Rezultatyviausiai „Kaktuso“ komandoje žaidė Tomas Kepežinskas surinkęs 35 taškus, 8 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus, Aldas Daubaras pridėjo 15 taškų, Laimonas Kazulis 13, Tadas Šeštokas 10.

„Panerių“ komandoje 16 taškų pelnė ir 18 kamuolių atkovojo Viltautas Vėlaitis, Artūras Nausėda surinko 14 taškų ir 10 kamuolių, 10 taškų taip pat pridėjo Gediminas Vasauskas.

 


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti