JKML savaitgalis: lyderių pergalės ir įspūdingas „Fortūnos“ sugrįžimas

JKML savaitgalis: lyderių pergalės ir įspūdingas „Fortūnos“ sugrįžimas 73

Savaitgalį bei pirmadienį Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) komandos sužaidė penkerias pirmenybių rungtynes. Apžvelgsime, kaip per šias dvi dienas sekėsi besivaržiusioms komandoms.

Debiutas. Pirmose sekmadienio rungtynėse susitiko „Paneriai“ ir „Turbo X“ komandos. Rungtynės tapo įsimintinomis vien dėl to, jog į vienų iš lygos lyderių rikiuotę sugrįžo Gytis Vitkauskas, kuriam tai buvo debiutas šiame sezone. Sugrįžimas neprisvilo ir „Turbo X“ iškovojo lengvą pergalę.

Nepaisant to, kad „Paneriai“ susirinko tik penkiese, tai nedarė jokios įtakos rezultatui ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik 4 taškai – 18:22. Vis dėlto tai buvo paskutinis kartas kada skirtumas svyravo ties vienaženkle riba. „Turbo X“ įjungė aukštesnę pavarą ir po įspūdingos Almanto Karpavičiaus 5 tritaškių salvės skirtumas išaugo iki daugiau jei užtikrinto 55:36.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas nesikeitė, „Turbo X“ išlaikė turėtą persvarą bei leido visiems komandos nariams pasižaisti. Galutinis rungtynių rezultatas 102:70.

„Turbo X“ gretose rezultatyviausiai žaidė Benas Steponavičius įmetęs 24 taškus, jam puikiai talkino Almantas Karpavičius su 21 tašku, Povilas Žiegis surinko trigubą dublį su 17 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų, pirmąsias sezono rungtynes žaidęs Gytis Vitkauskas pelnė 16 taškų.

„Panerių“ komandoje 21 tašką ir 16 atkovotų kamuolių surinko Karolis Ališauskas, Giedrius Utyra, Gediminas Vasauskas ir Irmantas Silius atitinkamai pridėjo po 17, 15 bei 14 taškų.

Netikėtas pasipriešinimas. „Admodės“ komanda kiek netikėtai sulaukė rimto pasipriešinimo tik iš penkiese buvusių „99“ krepšininkų ir tik pačioje rungtynių pabaigoje sugebėjo palaužti jaunesnius priešininkus.

Rungtynės prasidėjo gana lėtu žaidimo tempu, komandos labiau koncentravosi į gynybą. „Admodės“ komanda turėdama 10 žaidėjų ant suoliuko juos rotavo penketais taip suteikdama šansą pasižaisti visiems, tačiau greit krepšininkų veiduose buvusi šypsena dingo. Labai rimtai nusiteikę „99“ neturėjo jokių minčių apie jėgų tausojimą ir pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami 6 taškų persvarą – 18:12. Antrajame kėlinyje „Admodės“ komanda mobilizavosi, neleido priešininkams pabėgti toliau ir panaikino turėtą deficitą. Rezultatas buvo lygus, 37:37.

Antrojoje rungtynių pusėje krepšininkai keitėsi taikliais metimais, nei viena komanda nesugebėjo susikrauti apčiuopiamos persvaros. Ketvirtajame kėlinyje pasirodė pirmieji „99“ krepšininkų nuovargio ženklai, tuo pasinaudoję „Admodės“ krepšininkai stengėsi greitomis atakomis susikurti saugesnį atstumą, tačiau priešininkai vis sugebėdavo atrasti jėgų ir grįžti į rungtynes. Lemiamu galėjęs tapti Dariaus Januškos metimas skriejo pro šalį ir „Admodės“ komanda šventė pergalę minimaliu rezultatu – 77:76

„Admodės“ komandą į priekį vedė Ričardas Belopetravičius su 22 taškais, 14 pridėjo Marius Mickevičius, po 11 taškų surinko Tadas Bigenis ir Karolis Pauplys.

„99“ komandoje  kaip įprasta rezultatyviausias buvo Darius Januška su 20 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, po 18 pridėjo Benas Ašmena ir Artūras Zdanavičius

„Fortūnos“ sugrįžimas. Paskutinės sekmadienio rungtynės buvo pačios įdomiausios. Nepaisant vieno iš pagrindinio žaidėjo išvarymo „Fortūnos“ komanda sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir po pratesimo iškovoti įspūdingą pergalę.

Pirmoje rungtynių pusėje, kiek neįprastai gerai žaidę „Ninokso“ krepšininkai vedami Karolio Leonavičiaus išsiveržė į priekį ir po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo 7 taškų persvarą – 45:38. Po didžiosios pertraukos nė kiek neatsipalaidavę „Ninokso“ krepšininkai demonstravo geležinę gynybą ir savo persvarą padidino dar 6 taškais – 60:47.

Tačiau viskas pasikeitė ketvirtajame kėlinyje, kuomet „Fortūnos“ krepšininkai, nepasimetę po Žilvino Radzevičiaus išvarymo, kilo į paskutinį šturmą dėl pergalės. „Ninokso“ komanda rungtynes galėjo užbaigti per pagrindinį laiką, tačiau jų baudų metimai skriejo pro šalį, o po paskutinio netaiklaus metimo kamuolį atkovojęs Marius Kazakevičius puikiu perdavimu per visą aikštę suteikė galimybę Raimundui Baltrukėnui išlyginti rezultatą, kuris šia proga pasinaudojo ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame, kaip ir ketvirtajame kėlinyje, ant bangos žaidusi „Fortūnos“ komanda atrodė užtikrinčiau ir įsirašė sunkią pergalę rezultatu 82:74

„Fortūnos“ gretose Geras Retys pelnė 23 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, Žilvinas Radzevičius ir Aidas Vaitiekauskas pridėjo po 13 taškų.

„Ninokso“ komandoje išsiskyrė Karolis Leonavičius ir Dovydas Tamašauskas įmetę atitinkamai 24 ir 21 tašką.

Gynėjo dominavimas. Pirmadienio vakarą susitiko „JKKSC 2001“ ir „Visi Savi“ komandos. Po įtemptos kovos pergalę šventė jaunieji sporto centro auklėtiniai.

Pirmame rungtynių kėlinyje vyko apylygė kova, komandas skyrė tik 2 taškai, 22:20. Nepaisant įspūdingai tritaškius metusio Šarūno Dambrausko pastangų „Visi Savi“ komanda sugebėjo antrajame kėlinyje persverti rezultatą savo naudai ir į pertrauką išeiti su 7 taškų persvara.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas kardinaliai pasikeitė kai prie Šarūno Dambrausko prisijungė ir kiti komandos draugai. Puikiai trečiajame kėlinyje trišakius metę jaunieji krepšininkai įsiveržė į priekį ir iki pat rungtynių pabaigos išlaikė pranašumą. „Visi Savi“ komandos krepšininkai turėjo šansų kabintis už pergalės, tačiau jų metimai skriejo pro šalį ir pergalę iškovojo „JKKSC 2001“ komanda rezultatu 79:75

„JKKSC 2001“ komandą į pergalę vedė kaip įprastai siautėjęs Šarūnas Dambrauskas varžovams atseikėjęs net 46 taškus. Viltenis Grecovas pridėjo 15 taškų.

„Visi Savi“ gretose rezultatyviausias buvo Tomas Vaškevičius surinkęs 28 taškus, jam puikiai talkino Jovydas Mačikūnas su 25 taškais.

Lengva lyderių pergalė. Antrose pirmadienio rungtynėse susitiko „JKKSC 2002“ titulą ginantčių „Dumsių“ komandos. Gana nesunkią pergalę iškovojo praeitų metų lygos čempionai.

Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Puikų pataikymą demonstravę jaunieji krepšininkai nei kiek nenusileido varžovams, ką puikiai parodė ir lygus rezultatas – 17:17. Tačiau nuo antrojo kėlinio viskas pasikeitė, „Dumsiai“ pabėgo į priekį ir savo varžovams jau nebeleido bent kažkiek pasikėsinti į susikrautą persvarą.

Antroji rungtynių pusė buvo tik formalumas ir „Dumsiai“ iškovojo lengvą pergalę rezultatu 85:62

„Dumsių“ gretose Aroldas Bičiužas pelnė 22 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, Valdas Šluta pridėjo 15 taškų, Matas Baniulis atkovojo bei pelnė po 13 taškų.

„JKKSC 2002“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Rodrigas Padriezas su 18 taškų, 15 taškų įmetė Tomas Kaušyla, 13 pridėjo Deividas Kulisauskas.

 

 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti