JKML Senjorų turnyre – auksas „Pauliukams“

JKML Senjorų turnyre – auksas „Pauliukams“ 47

Savaitgalį Jonavos kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) Senjorų turnyro lemiami mačai dėl trečiosios bei pirmosios vietų.

Šeštadienį dėl bronzos medalių susirungė „Achespo 40+“ ir „Tarp Žemės ir Dangaus 40+“ ekipos. „Achespo“ komanda pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį ir po pirmojo ketvirčio pirmavo penkiais taškais (20:15). Antrasis kėlinys jau buvo lygus, tačiau esminis lūžis įvyko po didžiosios pertraukos.

Trečiajame ketvirtyje „Achespo“ atstovai padidino savo persvarą iki dviženklės. Paskutinėje mačo dalyje „achemiečiai“ jau šiek tiek atsipalaidavo bei leido varžovams šiek tiek sumažinti atsilikimą, bet pergalės iš rankų nepaleido. Galutinis rungtynių rezultatas – 74:64 „Achespo 40+“ komandos naudai.

Nuotr. A. Strazdo

Sekmadienį vyko didysis finalas, kuriame dėl pirmosios vietos jėgas surėmė „Achespo 50+“ ir „Pauliukų Senjorų“ komanda.

Vedini Mindaugo Gelžinio „Pauliukų Senjorai“ iškovojo užtikrintą pergalę 81:58.

Nors pati rungtynių pradžia „Pauliukų“ atstovams nieko gero nežadėjo – „Achespo“ krepšininkai iškart šovė į priekį, laimėję pirmąją rungtynių atkarpą 10:2. Vis dėlto vėliau „Pauliukų Senjorai“ atsigavo ir ne tik prisivijo, bet ir pralenkė savo varžovus, laimėję pirmąjį kėlinį 19:16.

Antrasis ketvirtis taip pat klostėsi apylygiai ir po dviejų kėlinių švieslentėje buvo užfiksuoti skaičiai 39:34 „Pauliukų Senjorų“ naudai.

Viskas kardinaliai pasikeitė trečiajame ketvirtyje. „Achespo“ atstovams jau pradėjo stigti kvapo, o tuo pasinaudojo „Pauliukai“ ir jų vedlys Mindaugas Gelžinis. Iš pradžių jam nesisekė pataikyti – jo metimai vis neįkrisdavo į krepšį, tačiau, pasinaudojęs varžovų nuovargiu, M. Gelžinis, puolime palaikomas ir Andrius Vaitiekausko, ėmėsi vis daugiau iniciatyvos ir po trijų ketvirčių „Pauliukų Senjorai“ jau turėjo septyniolikos taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vėl kiek išsilygino, tačiau tai tebuvo paskutinis „Achespo“ ekipos pasispardymas. „Pauliukų Senjorai“ iškovojo pergalę dvidešimt trijų taškų skirtumu ir tapo JKML Senjorų lygos nugalėtojais.

Naudingiausiu viso turnyro žaidėjo buvo pripažintas „Pauliukų“ lyderis Mindaugas Gelžinis, finale pelnęs 24 taškus.