JKML sezono kulminacija – įsibėgėjus vasarai

JKML sezono kulminacija – įsibėgėjus vasarai 89

Atnaujintame Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) sezone – finišo tiesioji. Pirmosios, antrosios ir trečiosios lygų pirmenybėse liko sužaisti lemiamas rungtynes, po kurių komandos kels čempionų taurę.

Pirmojoje JKML lygoje pusfinalio serija bus itin įdomi – dėl dviejų pergalių tarpusavyje kovos praėjusių metų finalininkai „Dumsiai“ ir „Pauliukai“. Šios komandos susitiko paskutiniajame reguliariojo sezono ture ir ten pergalę iškovojo „Dumsiai“, tačiau dėl pažeisto JKML nuostatų 12 punkto (dėl techninių pražangų ir nuobaudų) „Dumsių“ komandai buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20.

Tai lėmė, kad „Dumsių“ ekipa krito į trečiąją turnyrinės lentelės vietą ir jau pusfinalyje dar kartą surems ginklus su „Pauliukų“ komanda.

Kitame Pirmosios lygos pusfinalyje laukia ne mažiau įdomi kova – susitiks visada ambicinga „Turbo-X“ ir patyrusių žaidėjų kupinas „Kaktusas“.

Pirmosios lygos lemiami mačai – finalas ir rungtynės dėl trečiosios vietos – vyks liepos 4 dieną Jonavos sporto arenoje. JKML atstovai supranta, kad vasaros metu, sušvelnėjus karantino sąlygoms, komandų nariai ar sirgaliai gali turėti planų atostogoms, tad nori šią informaciją pranešti iš anksto. Dėl tikslaus rungtynių laiko bus informuojama vėliau, suderinus jį su JKML komandas priimsiančiomis salėmis.

Antrojoje lygoje situacija tokia – į pusfinalį po ketvirtfinalio batalijų jau tikrai pateko „Kulva“ ir „TŽID“, laimėjusios ketvirtfinalio serijas 2:0. „Admodės“ – „Panerių“ tarpusavio mačų rezultatas yra 1:1, tad jų laukia lemiama kova.

JKKSC’01 ir JKKSC‘02 serijoje kol kas 1:0 pirmauja vyresnieji Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai. Antrąsias rungtynes jie žais birželio 10 dieną.

Finaliniai šių pirmenybių mačai taip pat bus rengiami liepos 4 dieną Jonavos sporto arenoje.

JKML Trečiosios lygos pirmenybes tęsia „Ninokso“, „Visų savų“,  „Fortūnos“ ir „99“ komandos.

„Fortūna“ – „99“ serijoje antrąsias rungtynes laimėjo „99“ komanda ir išlygino rezultatą 1:1. Tad čia dar taip pat laukia didelė intriga.

„Ninoksas“ ir „Visi savi“ susitinka jau šįvakar, birželio 9 dieną. „Ninokso“ pergalės atveju ši komanda keliaus į trečios lygos finalą ir ten lauks savo varžovų.

Trečiosios lygos finaliniai mačai numatomi birželio 27 dieną, Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) salėje. Dėl tikslaus laiko bus pranešta kiek vėliau.

Kilus klausimų, komandos gali kreiptis į vyriausiąjį JKML teisėją Mantą Butvilą numeriu +370 625 56356.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti