JKML sezono pradžia: fantastiškas „Panerių“ startas ir pergalingas R. Belopetravičiaus baudos metimas

JKML sezono pradžia: fantastiškas „Panerių“ startas ir pergalingas R. Belopetravičiaus baudos metimas 61

Jonavos krepšinio mėgėjų lyga (JKML) sekmadienį pradėjo 2019/20 metų sezoną. Sezono starto dieną buvo sužaisti keturi susitikimai. Kai kurios rungtynės labai nustebino, kai kurios įrodė, kad favoritai savo etiketės tikrai nenusiima.

„Panerių“ dominavimas pirmajame mače. „Paneriai“ praėjusiame JKML sezone buvo vieni lygos autsauderių ir dažnai sunkiai rinkdavosi į artėjančias rungtynes. Vis dėlto šį sezoną jie pradėjo itin įtikinamai. Pirmosiose 2019/20 m. JKML sezono rungtynėse „Paneriai“ 87:67 sutriuškino „Visų savų“ ekipą ir parodė, kad šiemet su jais skaitytis reikės visoms JKML ekipoms.

„Panerių“ gretose itin išsiskyrė komandos naujokas Giedrius Prabulis, pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 12 atšokusių kamuolių. Karolis Ališauskas pelnė 18 taškų ir surinko 16 kamuolių po krepšiais.

„Visų savų“ komandoje, kaip jau tapo įprasta, savo padarė broliai Justinas ir Jovydas Mačikūnai. Pirmasis pelnė 24 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, antrasis pridėjo 13 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Čempionų forma. „Dumsiai“ rodo, kad čempioniškai yra nusiteikę ir šiemet. Praėjusiame sezone nepatyrę nė vieno pralaimėjimo ir dažniausiai tiesiog traiškę visus savo varžovus, jie lygiai taip pat pradėjo ir naująjį sezoną. Pirmojoje dvikovoje „Dumsių“ žaidėjai beveik 60 taškų persvara pervažiavo per „Ninokso“ komandą – 105:47.

Nors rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi ir klampi, vėliau „Dumsiai“ parodė savo klasę ir sutriušiuskino priešininkus.

Mačo metu net buvo kilęs konfliktas tarp „Ninokso“ žaidėjo Rolando Matuso ir „Dumsių“ krepšininko Vytauto Jurkevičiaus, po kurio pastarasis užsidirbo nesportinę pražangą.

„Dumsiams“ Matas Baniulis pelnė 28 taškus, Edvinas Neimontas karaliavo po krepšiais, atkovojęs 16 kamuolių, o Aroldas Bičiužas puikiai vadovavo žaidimui, atlikęs net 12 rezultatyvių perdavimų.

„Ninokso“ gretose Dovydas Tamašauskas surinko 20 taškų.

Dar vienas sutriuškinimas. Praėjusio sezono bronzininkai „Turbo-X“ pradėjo sezoną itin užtikrinta pergale. Pirmajame mače ši komanda sutriuškino „TŽID“ ekipą 103:65.

„Turbo-X“ startavo puikiai, tačiau pirmojoje mačo pusėje „TŽID“ dar buvo arti priešininkų. Tačiau po to „Turbo-X“ pabėgo į priekį ir galutinis mačo rezultatas – labiau nei įtikinamas.

Pernai su „Dumsiais“ čempionu tapęs Matas Zvicevičius puikiai įsiliejo į naujos komandos žaidimą ir pelnė 16 taškų. Benas Steponavičius pridėjo 13 ir tiek pat atkovotų kamuolių.

Lemiamas baudos metimas. Ričardas Belopetravičius parodė šaltus nervus ir pataikė tada, kai jo komandai labiausiai reikėjo. „Admodė“ 72:71 po jo baudos metimo įveikė „Achespo“ ekipą ir iškovojo pirmąją sezono pergalę.

Nugalėtojams pergalę išplėšęs R. Belopetravičius pelnė 21 tašką, o „Achespo“ ekipoje išsiskyrė Tadas Narbutavičius, surinkęs 18 taškų ir sugriebęs 11 atšokusių kamuolių.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti