Kviečiame oficialiai registruotis naujajam sezonui!

Kviečiame oficialiai registruotis naujajam sezonui! 100

Jonavos krepšinio mėgėjų lyga (JKML) kviečia norinčias dalyvauti 2021/22 m. sezone ekipas užpildyti komandos paraiškos formą ir oficialiai registruotis sezono kovoms.

Komandos, kurios yra apsisprendusios dalyvauti artėjančiame JKML sezone, iki lapkričio 1 d. privalo užpildyti paraišką, kurioje reikia kuo tiksliau ir aiškiau supildyti būtiną informaciją apie komandą, jos žaidėjus, trenerius bei vadovus.

Labai svarbi yra Galimybių paso informacija - kiekvienas komandos narys (žaidėjas ar treneris) privalo turėti galiojantį Galimybių pasą ir informacija apie tai turi būti pateikta paraiškoje.

Už bandymą dalyvauti JKML rungtynėse neturint galiojančio Galimybių paso yra numatyta finansinė bauda komandai ir diskvalifikacija neteisėtam rungtynių dalyviui iki sezono pabaigos.

Kiekvienos komandos atstovas (vadovas ar treneris) paraiškoje turi suvesti reikiamus duomenis, atsispausdinti užpildytą dokumentą ir surinkti visų komandos narių parašus, kuriais jie patvirtina, jog sutinka su nustatytomis JKML sezono taisyklėmis.

Surinkus visų komandos narių parašus, paraiška turi būti nuskaityta (nuskenuota) ir išsiųsta el. paštu jkmlyga@gmail.com iki 2021 m. lapkričio 1 d. imtinai.

JKML taryba ir bendruomenė tikisi visų komandų supratimo bei sąžiningumo, linki visoms komandos sėkmės ir viliasi, kad trukdžių JKML sezono pradžiai pavyks išvengti.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti