Po susitikimo su komandų atstovais patvirtintas naujojo JKML sezono formatas

Po susitikimo su komandų atstovais patvirtintas naujojo JKML sezono formatas 60

Naujasis 2019/2020 m. Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) sezonas vis labiau artėja. Antradienį vykusiame JKML tarybos susitikime su komandų atstovais buvo patvirtintas ateinančio sezono formatas bei nuspręsta kiek pakoreguoti nuostatus.

Savo dalyvavimą galutinai patvirtino 17 komandų. Komandos po burtų traukimo buvo suskirstytos į du pogrupius.

Pirmajame etape vieno rato sistema (atitinkamai A pogrupyje viena komanda sužais 7, B pogrupyje 8 rungtynes) komandos varžysis dėl aukštesnės pozicijos.

A pogrupis: „Dumsiai“, „Kaktusas“, „Paneriai“, KKSC’01, „Ninoksas“, „Visi savi“, „Kulva“, „Uraganas-Rojaliai“.

B pogrupis: „Pauliukai“, „Turbo-X“, „99‘“, „Fortūna“, „Tarp Žemės ir Dangaus“, KKSC’02, „Achespo“, „Admodė“, KKSC‘04/05.

Antrajame etape A ir B grupės skils į stipresniųjų ir silpnesniųjų komandų pogrupius. Po keturias geriausias komandas iš abiejų pogrupių žais stipresniųjų divizione (8 komandos), likusios – silpnesniųjų (9 komandos). Šiuose pogrupiuose komandos vėl sužais vieno rato sistema.

Trečiasis etapas – atkrintamosios varžybos. Visos komandos vėl bus padalytos pagal pajėgumą.

1. Keturios stipriausios antrojo etapo ekipos žais pirmosios lygos finalo ketverte. Du pusfinaliai iki dviejų pergalių ir finalai dėl vietų.

2. Aštuonios komandos, užėmusios antrajame etape 5-12 vietas, susigrums ketvirtfinalyje (iki dviejų pergalių), o po to – antrosios lygos finalo ketverte, du pusfinaliai iki dviejų pergalių ir finalai dėl vietų.

3. Paskutinioji 17 vietą komanda užėmusi ekipa pasitrauks iš tolimesnės kovos, o 13-16 vietas užėmusios komandos sužais trečiosios lygos finalo ketverte, pusfinaliai iki dviejų pergalių ir finalai dėl vietų.

Taip pat balsavimo metu nuspręsta, kad kiekviena komanda savo sudėtyje galės turėti nebe vieną, kaip buvo praėjusio sezono metu, o du legionierius.

Dar viena itin svarbi naujovė – sezono metu bus rengiamas bendras JKML ir Elektrėnų/Kaišiadorių krepšinio lygos turnyras.

Tiksli informacija bus paskelbta atnaujintuose JKML nuostatuose artimiausiu metu. Artėjančio sezono startinis mokestis komandai – 900 eurų.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti