Prieš paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes liko kova dėl 12 vietos

Prieš paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes liko kova dėl 12 vietos 41

Reguliarusis Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) sezonas jau beveik pasibaigė. Kovo 20 dieną paskutinieji šiame sezono etape ginklus surems KKSC’02 ir „Uragano-Rojalių“ krepšininkai. Būtent jų tarpusavio kova lems, kuri iš šių dviejų ekipų užims dvyliktąją vietą ir tiesiai keliaus į Mažosios taurės ketvirtfinalį, o kuri aštuntfinalio etape dar turės žaisti su paskutiniąją vietą užėmusia „Ninokso“ komanda.

Praėjusią savaitę likusios JKML ekipos sužaidė paskutiniąsias savo rungtynes. Todėl galutinė reguliariojo sezono lentelė jau yra kone aiški, išskyrus jau minėtas dvyliktąją ir tryliktąją vietas.

Juškonių fronte nieko naujo. „Pauliukai“ praėjusį antradienį iškovojo savo tryliktąją pergalę šiame sezone. Nors žodis „iškovojo“ čia netinka. Juškonių sporto salės valdovai eilinį kartą sutrypė savo varžovus, kuriais šį kartą buvo „Visi savi“. Galutinis mačo rezultatas – 101:69.

Nors pirmajame ketvirtyje dar vyko gana įnirtinga kova (19:16), „Pauliukai“ viską sutvarkė jau po pertraukėlės. Antrąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 28:13, susikrovė šešiolikos taškų pranašumą ir ramūs išėjo į didžiąją pertrauką.

Trečiajame ketvirtyje viskas vyko panašiai, kaip ir antrajame – „Pauliukai“ puikiai žaidė po krepšiais, užtikrintai metė dvitaškius ir vėl laimėjo kėlinį dviženkle persvara (27:15).

Paskutinė mačo dalis jau nieko nebelėmė – labiau nei užtikrinta „Pauliukų“ pergalė jiems nieko nebelėmusiame mače.

O štai „Visiems saviems“ tai buvo gana svarbios rungtynės kovojant dėl penktosios vietos. Vis dėlto, kaip įvykiai parodė toliau, patekti į penketuką šiai ekipai nepavyko.

„Pauliukų“ gretose šiame mače naudingiausiai žaidė Aivaras Bisigirskas, surinkęs 25 taškus ir 12 atšokusių kamuolių. Mindaugas Gelžinis pelnė 19, Edvinas Masiokas – 17, Žilvinas Levinskas – 14, Dainius Didžiulis – 10 taškų.

„Visiems saviems“ 17 taškų pelnė kiek netikėtai iššovęs Deividas Mačikūnas, 15 – Lukas Varkala, 13 - Jovydas Mačikūnas.

Autsaiderių pareiškimas. „Ninoksas“, reguliariajame sezone užėmęs 16 vietą, kiek netikėtai trečiadienį įveikė „Kulvos“ krepšininkus 75:61. Įdomu tai, kad pergalės atveju „Kulva“ būtų patekusi į geriausių komandų šešetuką ir varžytųsi dėl Didžiosios JKML taurės. Vis dėlto galutinėje rikiuotėje „Kulva“ liko septintoje vietoje.

Mače su „Ninoksu“ savo aikštėje žaidę kulviečiai gana sunkiai įsibėgėjo, o štai svečiams puolimas sekėsi kur kas geriau ir po pirmojo kėlinio „Ninoksas“ buvo priekyje 19:10. Antroje rungtynių dalyje kova jau buvo visiškai lygi, bet „Ninoksas“ vėl atitrūko trečiajame ketvirtyje (58:42). „Kulva“ laimėjo paskutinę rungtynių atkarpą, bet tai nesutrukdė „Ninoksui“ iškovoti antrąją sezono pergalę.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė ir 9 kamuolius atkovojo Dovydas Tamašauskas, arti trigubo dublio buvo Domas Vaitkus (19 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai), 15 taškų ir 11 sugriebtų kamuolių į savo sąskaitą įsirašė Rolandas Matusas, 11 taškų pelnė Edgaras Ruzgaitis.

„Kulvos“ komandoje išsiskyrė 19 taškų pelnęs Mindaugas Mačiulis ir 14 taškų pridėjęs Rimgaudas Mogenis.

Nuotr. A. Šimulio

Antrasis pralaimėjimas per savaitę. „Visi savi“ praėjusią savaitę pralaimėjo viską, ką galėjo. Nusileidę „Pauliukams“, po poros dienų jie pralaimėjo ir lemiamą mūšį kovoje dėl penktosios vietos. Šįkart juos 98:86 įveikė KKSC’01 komanda.

Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai puikiai žaidė puolime, atakavo daug ir gana tiksliai (50 proc. dvitaškių ir 36,5 proc. tritaškių), o visus savo reikalus išsprendė trečiajame kėlinyje, laimėję jį 30:15.

Po šios puikios mačo atkarpos KKSC’01 išsiveržė į priekį , o savo persvarą įtvirtino ir lemiamoje rungtynių dalyje.

Šis mačas buvo itin svarbus KKSC’01 kovoje dėl aukštesnių vietų, o „Visi savi“, kaip jau buvo minėta, po pralaimėjimo palaidojo savo šansus  patekti į penketuką ir liko galutinėje šeštoje rikiuotės vietoje.

KKSC’01 komandoje šiame pergalingame mače išsiskyrė Rokas Kubilius ir Kristupas Palaima, pelnę atitinkamai 26 ir 24 taškus. Pirmasis dar atkovojo 12, o antrasis – 11 kamuolių. Tiesa, R. Kubilius iš 28 metimų pataikė tik 10, o štai K. Palaima atakavo krepšį kur kas sėkmingiau – jis pataikė 3 iš 5 dvitaškių ir įsūdė net 6 tritaškius iš 11. 17 taškų prie pergalės pridėjo Edvardas Matulevič.

„Visus savus“ vėl į priekį tempė Justinas ir Jovydas Mačikūnai. Jovydas pelnė 33 taškus, o Justinas surinko 24 taškus ir atkovojo net 18 kamuolių. Lukas Varkala pridėjo 16 taškų.

Nuotr. A. Šimulio

Antroji pergalė per savaitę. Dvejos rungtynės per dvi dienas? KKSC’01 ekipai tai nėra problema. Trenerio Edvino Zinio vaikinai, ketvirtadienį laimėję prieš „Visus savus“, penktadienį susidorojo su tiesioginiais konkurentais dėl pozicijos lentelėje „TŽID“. Tiesa, kova buvo atkakli ir KKSC’01 išplėšė pergalę tik keturių taškų skirtumu – 71:67.

Atrodė, kad KKSC’01 šios rungtynės bus gana lengvos, nes jie pirmavo didžiąją laiko dalį ir pirmavo užtikrintai. Po trijų kėlinių jų persvara siekė net 18 taškų (62:44).

Tačiau paskutiniame ketvirtyje „TŽID“ krepšininkai susisgrizbo, kad jiems šis mačas taip pat labai svarbus ir ėmė sparčiai vytis varžovus.

Vis dėlto pasivyti nepavyko. Rungtynių pabaigą geriau sužaidė KKSC’01, iškovojo antrąją pergalę per dvi dienas ir galutinėje reguliariojo sezono lentelėje šoktelėjo į devintąją vietą. „TŽID“ savo ruožtu liko dešimtoje pozicijoje.

KKSC’01 komandoje rezultatyviausiai vėl žaidė Kristupas Palaima (19 taškų), Rokas Kubilius (15 taškų) ir Titas Spūdys (16 taškų, 7 perimti kamuoliai).

„TŽID“ gretose pasižymėjo Viktoras Budrikas (17 taškų), Andrejus Šateika (14 taškų, 4/13 tritaškiai), Aurimas Zigmantas (12 taškų, 11 atkovotų kamuolių) ir Paulius Kazlauskas (10 taškų).

Nuotr. A. Šimulio

Primename, kad po reguliariojo sezono 16 JKML komandų skyla į Didžiąją (1-6 vietos) ir Mažąją (7-16 vietos) taures. Jeigu komandos surinko vienodai pergalių, galutinė jų vieta nustatoma pagal tarpusavio mačo rezultatą. Atveju, kai kelios ekipos surinko vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių, taip pat skaičiuojamos jų tarpusavio sužaistos rungtynės ir tų rungtynių rezultatai.

Tad į Didžiąją JKML taurę pateko „Dumsiai“, „Turbo-X“, „Pauliukai“, „Kaktusas“, „Admodė“ ir „Visi savi“. Likusios ekipos varžysis Mažojoje taurėje.

Didžiosios taurės atkrintamosios prasideda jau kovo 24 dieną, kai jėgas surems ketvirtąją vietą užėmusi „Kaktuso“ ekipa prieš penktosios vietos savininkę „Admodę“.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti