Startuoja naujasis JKML sezonas!

Startuoja naujasis JKML sezonas! 101

Lapkričio 28 d. jau startuoja naujasis 2021/22 m. Jonavos krepšinio mėgėjų (JKML) sezonas. Po ilgų svarstymų, diskusijų ir klausimų sprendimų Jonavos krepšinio entuziastai galės vėl susigrumti aikštėje dėl čempionų titulo.

Šiemet norą dalyvauti svarbiausiame Jonavos krepšinio mėgėjų čempionate norą išreiškė bei oficialias paraiškas užpildė vienuolika ekipų.

2021/22 m. JKML sezone dalyvaus dar 2020 m. JKML Pirmąją lygą laimėję „Pauliukai“, „Achespo“ komanda, „Admodė“, „Tarp Žemės ir Dangaus“, „Kulva“, „Fortūna“, „Dumsiai“, šiek tiek pakitusią komandą pristatantys „Jonavos KKSC 2003“ atstovai, komanda „99“ bei JKML debiutuosiantys kylantys Jonavos talentai – 2004/05 gimimo Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai ir jų jaunesnieji kolegos – 2006 m. kartos krepšininkai.

Komandos atstovų ir JKML tarybos susirinkimo metu buvo svarstoma dėl lygos formato. Nuspręsta, kad lygos komandos pirmiausiai sužais po vienerias rungtynes tarpusavyje, o po to turnyras bus perskirtas į dvi dalis.

Į JKML Pirmąją lygą pateks pirmosios penkios daugiausia pergalių pirmajame etape sužaidusios komandos. Likusios šešios ekipos varžysis Antrojoje lygoje.

Abejose lygose komandos vėl susirungs vieno rato principu – darkart sužais po kartą viena su kita. Po to pirmos keturios Pirmosios lygos komandos keliaus į stipriausiųjų Finalinį ketvertą, o penkta likusi Pirmosios lygos komanda krenta į Antrąją lygą, tačiau čia automatiškai užima Finalinio ketverto dalyvės vietą.

Tuo tarpu Antrosios lygos komandos, jau sužaidusios tarpusavyje po vienerias rungtynes, dar žaidžia pereinamąjį etapą dėl patekimo į Finalinį ketvertą. Geriausiai pasirodžiusi komanda žais su šeštąją vietą užėmusia ekipa, antrąją vietą užėmė krepšininkai grumsis su penktojoje vietoje likusia komanda, o atitinkamai trečiąją ir ketvirtąją vietas Antrojoje lygoje užėmę lygos dalyviai susirungs tarpusavyje.

Taigi savotišką „play-off“ etapą laimėjusios trys komandos pateks į Antrosios lygos Finalinį ketvertą, kur jų jau lauks iš Pirmosios lygos iškritusi ekipa.

Šio sezono startinis komandų mokestis iš viso sieks 840 eurų vienai komandai. Kiekviena komanda sužais po 16 rungtynių šiame sezone.

Galutinis ir patvirtintas pirmojo JKML etapo tvarkaraštis bus paskelbtas artimiausiu metu. Komandos rungtynes žais jau įprastomis tapusiose Jonavos krepšinio aikštėse.

JKML taryba sveikina visas komandas, dalyvaujančias naujajame sezone ir linki didžiausios sėkmės!


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti