„Verslo tilto“ JKML lygos čempionai – „Admodė“!

„Verslo tilto“ JKML lygos čempionai – „Admodė“! 3

Abi ekipos nuo pat pirmųjų minučių kovojo agresyviai ir nenorėjo nusileisti viena kitai nė viename aikštės centimetre. Ypač atkakli kova vyko po abiem krepšiais, kuri ketvirtajame kėlinyje netgi privedė iki susistumdymo tarp keturių abiejų komandų krepšininkų ir keturių techninių pražangų.

Beveik visų rungtynių metu vyko mūšis taškas į tašką ir nei viena ekipa nesugebėjo pernelyg atsiplėšti nuo savo varžovų. Po dviejų nežymia persvara pirmavo „Visi savi“, tačiau jų pranašumas tikrai nebuvo galutinės pergalės garantas.

Po didžiosios pertraukos „Visų savų“ žaidimas puolime užstrigo ir „Admodė“ susigrąžino persvarą ir žaidimo vadžias į savo rankas. Jie persvėrė rezultatą ir po trijų ketvirčių turėjo 5 taškų persvarą, kurią ketvirtojo kėlinio pradžioje Raimundas Macas padidino iki aštuonių.

Tačiau „Visi savi“ nepasidavė ir neleido varžovams atitrūkti. Iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes Lukas Varkala dvitaškiu išvedė „Visus savus“ į priekį, o netrukus tikslūs Šarūno ir Justino Mačikūnų metimai suteikė jų komandai 7 taškų pranašumą. Bet „Admodė“ didelėmis valios pastangomis prisivijo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje įtampa pasiekė kulminaciją – grumtynėse dėl kamuolio tarp žaidėjų kilo konfliktas, po kurio susistumdė net keli abiejų komandų žaidėjai. Techninėmis pražangomis buvo nubausti Lukas Varkala ir Evaldas Bukinas iš „Visų savų“ bei Marius Mickevičius ir Džiugas Biržietis iš „Admodės“.

Likus žaisti 15 sekundžių Karolis Taškimovas pataikė kiek netikėtą tritaškį ir grąžino „Visiems saviems“ pranašumą – 70:68. Bet kitoje atakoje jis pats ir prasižengė, o Raimundo Maco ranka metant baudų metimus nesudrebėjo. Rezultatas lygus ir pratęsimas.

Pratęsimo metu geriau sekėsi „Admodei“, kurie šaltakraujiškiau sužaidė paskutinias rungtynių minutes ir užsidėjo „Verslo tilto“ JKML lygos karūną.

„Admodė“: Raimundas Macas (10 atkovotų kamuolių, 30 naudingumo balų) 27 taškai, Marius Mickevičius ir Lukas Sereikia po 17 taškų, Džiugas Biržietis (8 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai) ir Tada Bigenis po 10 taškų.

„Visi savi“: Lukas Varkala (5/14 dvitaškiai, 8 atkovoti kamuoliai, 8 klaidos) 21 taškas, Šarūnas Mačikūnas (12 atkovotų kamuolių) 15 taškų, Justinas Mačikūnas (8 atkovoti kamuoliai, 6/16 dvitaškiai) 13 taškų.