„Verslo tilto“ JKML pirmenybių bronza – KKSC’02 rankose

„Verslo tilto“ JKML pirmenybių bronza – KKSC’02 rankose 5

KKSC ekipa startavo itin agresyviai ir rezultatyviai – laimėję pirmąją trijų minučių atkarpą rezultatu 12:4, jaunieji Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai neketino sustoti ir laimėjo pirmąjį ketvirtį dvigubu rezultatu – 32:16.

Tačiau Jonavos rajono savivaldybė nenuleido rankų ir sustabdė KKSC’02 uraganą puolime, leisdami varžovams per kėlinį įmesti vos aštuonis taškus. Nors Jonavos rajono savivaldybės ekipos žaidėjai ir patys nežibėjo puolime, jiems pavyko grįžti į rungtynes ir sumažinti skirtumą iki 8 taškų.

Vis dėlto po didžiosios pertraukos trenerio Arūno Kačenausko auklėtiniai vėl suėmė save į rankas ir, Pauliaus Petrausko bei Rodrigo Padriezo pastangomis, grąžino iniciatyvą savo pusėn.

Paskutiniajame kėlinyje KKSC komanda visą laiką išlaikė dviženklę taškų persvarą ir iškovojo pergalę, užimdami garbingą trečiąją vietą „Verslo tilto“ JKML pirmenybėse. Po reguliariojo sezono jie buvo užėmę vos šeštąją vietą, tačiau sugebėjo perlipti ketvirtfinalio barjerą ir baigė sezoną skambia nata.

KKSC’02: Paulius Petrauskas (30 naudingumo balų) 21 taškas, Rodrigas Padriezas 19 taškų, Deividas Kulisauskas ir Tomas Kaušyla (12 atkovotų kamuolių) po 10 taškų.

Jonavos rajono savivaldybė: Alius Jaskūnas (15 atkovotų kamuolių) 18 taškų, Laurynas Gailius (5/21 metimai) 12 taškų, Edgaras Ruzgaitis (5/22 metimai, 10 atkovotų kamuolių) 11 taškų.