Žvilgsnis į įsibėgėjantį 2021-2022 metų JKML sezoną

Žvilgsnis į įsibėgėjantį 2021-2022 metų JKML sezoną 106

Praėjo beveik pusantrų metų ir Jonavoje vėl į žiūrovų akiratį sugrįžo JKML kovos. Praėjusių metų lapkritį prasidėjęs sezonas jau įsibėgėja, tad kviečiame kartu pažvelgti kaip komandos pradėjo dar vieną koronaviruso pašonėje vykstantį sezoną.

„Pauliukai“

2019-2020 metų JKML nugalėtojams metų pertrauka be krepšinio, atrodo, jog nepadarė jokios įtakos ir šiame sezone komandos pagrindinis tikslas aiškus – apginti čempionų vardą. Negana to, prie „Pauliukų“ komandos prisijungė ir vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų – Ričardas Belopetravičius, kuris tik dar labiau sustiprino ekipos puolimą. Tai puikiai atspindi ir šio sezono pradžia, „Pauliukai“ sužaidė šešerias rungtynes, jas visas laimėjo varžovus nušluodama vidutiniškai 38 taškų skirtumu. Panašu, kad šiemet ekipa nusiteikusi dar rimčiau ir juos sustabdyti bus be galo sunku.

„Kulva“

„Kulvos“ ekipa šį sezoną pradėjo pralaimėjimu „Pauliukams“, tačiau sugebėjo šią nesėkmę greit pamiršti ir užtikrintai reabilituotis. Komanda nuo to laiko iškovojo 5 pergales įveikdama lentelės kaimynus taip sustiprindama savo šansus patekti į JKML I lygą. „Kulvą“ į priekį veda karjeros sezoną žaidžiantis Mantas Mikulėnas, jam puikiai talkina Antanas Pekys bei Egidijus Vaitiekauskas. Sausio 20 dieną komandos laukia rungtynės su „Dumsių“ ekipa. Šis mačas bus puiki proga ­„Kulvos“ krepšininkams įrodyti, kad šiemet jie gali mesti iššūkį ir stipriausioms lygos komandoms.

„99“

Jau ne vienerius metus kartu žaidžianti „99“ komanda šį sezoną beldžiasi į JKML I lygos duris. Prie ekipos prisijungė Tadas Maksimavičius bei buvęs naudingiausias lygos žaidėjas – Lukas Armonas. Nors komanda dar nedemonstruoja savo geriausios formos, galima neabejoti, kad sezonui įsibėgėjus įsivažiuos ir komandos lyderiai, žaidimo kreivė tik kils į viršų ir ekipa kovos dėl I lygos medalių.

„Dumsiai“

Pastarasis JKML sezonas „Dumsių“ ekipai nebuvo pats sėkmingiausias. Komanda pusfinalyje nusileido būsimiems lygos čempionams ir turėjo tenkintis 3 vietos medaliais. Visgi šiemet „Dumsiai“ nusiteikę vėl kovoti dėl I lygos nugalėtojų titulo ir tą puikiai iliustruoja sezono pradžia. Ekipai pavyko išlaikyti komandos branduolį. Prie jų prisijungė solidų žaidimą demonstruojantis Laurynas Šveistys, tad nėra jokių abejonių, jog būtent „Dumsių“ komanda šį sezoną yra pagrindinė pretendentė nustumti „Pauliukus“ nuo nugalėtojų pakylos.

„Tarp Žemės Ir Dangaus“

Praėjusį sezoną mažajame II lygos finale pralaimėjusi ir be medalių likusi „TŽID“ komanda šiemet nusiteikusi tos pačios klaidos nekartoti. Ekipos sudėtyje ryškių pasikeitimų neįvyko, kaip ir anksčiau, komandą į priekį veda nesenstantis Darius Rudis, jam puikiai talkina Žygimantas Simovičius bei Vitalijus Pangonis. Ši komanda dar gali visus nustebinti ir tai puikiai įrodė pastarosiose savo rungtynėse, kuomet žaisdami penkiese vos nenugalėjo „Dumsių“ ekipos, tad nė viena komanda negali per daug atsipalaiduoti prieš rungtynes su šia patyrusia ekipa.

„Jonavos KKSC 2003“

Vyriausi sporto centro auklėtiniai šiame sezone yra iškovoję 3 pergales ir patyrę 4 pralaimėjimus. Komandos žaidimas nuolat banguoja, taip pat lemiamais rungtynių momentais krepšininkams pritrūksta patirties ir šalto proto. „SK Achespo“ ekipai buvo pralaimėta 1 taško skirtumu, „TŽID“ pergalę iškovojo 2 taškais. Stabilizavus rungtynių pabaigas „Jonavos KKSC 2003“ komanda bus viena iš pagrindinių pretendenčių į aukščiausios prabos II lygos medalius.

„Jonavos KKSC 4/5“

Praėjusiame sezone kojas JKML apšilę jaunieji sporto centro krepšininkai šiemet demonstruoja, kad nė vienam varžovui pergalės be kovos neatiduos. Komandą į priekį veda puikų sezoną žaidžiantis ir po kiek daugiau nei 20 taškų per rungtynes renkantis Eimantas Mackevičius. Tiesa, ekipai ne visada pavyksta rungtynėms suburti pajėgiausius savo žaidėjus, tad patirti 4 pralaimėjimai neparodo tikro komandos pajėgumo, kurios tikslas šį sezoną – JKML II lygos medaliai.

„SK Achespo“

„SK Achespo“ šį sezoną pradėjo gana stipriai pasikeitusi ir atjaunėjusi. Prie komandos prisijungė Aurimas Krikštonaitis, Benas Vaškevičius, Martynas Bapkauskas, Dainius Gulbinas bei Tomas Kepežinskas. Nors paraiškoje komandos sudėtis atrodo pavojingai, aikštelėje krepšininkams vis dar sunkiai sekasi rasti bendrą kalbą, trūksta susižaidimo ir tarpusavio supratimo, tačiau jokiu būdu negalima nurašyti šios ekipos, nes žaidėjų turimas patirties bagažas yra bene didžiausias visoje lygoje, tad galima tik spėlioti kokios yra šios komandos lubos.

„Fortūna“

„Fortūnos“ ekipa nesnaudė ir tarpsezonio metu pasipildė jau ne pirmus metus lygoje rungtyniaujančiais žaidėjais. Visgi ekipos žaidime šie ėjimai neatsispindi, komanda pralaimėjo visas ketverias žaistas rungtynes ir rikiuojasi turnyrinės lentelės apačioje. Ekipai itin trūksta Tito Milašausko indėlio, kurį praėjusiame sezone buvo sunku stabdyti visoms lygos komandoms. Taip pat šio sezono eigoje prie ekipos prisijungė puolimą išplėsti galintis Kristupas Palaima, tad tikėtina, jog komandai pavyks išbristi iš pralaimėjimų liūno ir demonstruoti kur kas solidesnį žaidimą.

„Admodė“

„Admodės“ komanda yra bene didžiausias šio sezono nusivylimas ir netikėtumas. Nuo pirmojo savo sezono ekipa demonstruodavo užtikrintą žaidimą ir priversdavo prakaituoti net stipriausias lygos komandas. Šiemet ekipa atrodo visiškai pasikeitusi ir niekaip negalinti atrasti savo žaidimo, tai iliustruoja ir pralaimėtos visos penkerios žaistos rungtynės. Faktas, kad tik prasidėjus sezonui komandą paliko jos lyderis Ričardas Belopetravičius neprideda optimizmo, tad belieka tik tikėtis, jog „Admodės“ krepšininkams pavyks sugrįžti į senas vėžias ir džiuginti sirgalius pergalėmis.

„Jonavos KKSC 2006“

Pati jauniausia lygos komanda šį sezoną išnaudos kaip puikią galimybę įgauti patirties aikštelėje kovojant prieš kur kas stipresnius ir vyresnius varžovus. Tomo Kepežinsko treniruojami jaunuoliai kiekvienose rungtynėse atiduoda visas jėgas, tačiau būtent dėl jauno amžiaus žaidime atsiranda bangavimų, kurie neleidžia komandai iškovoti pirmosios pergalės šiame sezone. Žvelgiant į tendencijas, galima neabejoti, kad kitą sezoną ši komanda pasitiks kur kas geriau pasiruoši ir per pirmąsias šešerias rungtynes iškovos ne vieną pergalę.


‹ atgal
svetainiu kurimas JKML © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti